Збірна України з пляжного футболу боротиметься за сьоме місце в Суперфіналі Євроліги-2018

Збірна України з пляжного футболу програла свій останній поєдинок групового раунду Суперфіналу Євроліги-2018 і тепер зіграє в матчі за сьоме місце.

Італія — Україна — 6:5 (у дод. час)

Голи: Горі (4), Зурло, Ді Пальма — Хижняк (2), Макеєв (2), Глуцький.

Італія: Карпіта, Дель Местре, Маринай, Рамачіотті, Корозініті, Зурло, Горі, Пальмачі, Палаццоло, Фрайнетті, Ді Пальма.

Україна: Неруш, Сидоренко, Хижняк, Войток, Макеєв, Пачев, Зборовський, Медвідь, Глуцький, Щериця, Войтенко, Пашко.

Збірна України програла свій третій поєдинок у групі 2 Суперфіналу Євроліги-2018, що триває в італійському Альгеро. Цього разу підопічні Євгена Варениці дали справжній бій господарям турніру, однак все ж поступилися у додатковий час.

Максимові Хижняку вдалося розмочити ворота суперника у другому періоді. Однак на той час українці вже поступалися з рахунком 0:3. Наш гравець у цій 12-хвилинці оформив дубль, а період завершився з рахунком 2:5.

Третя 12-хвилинка стала справжнім бенефісом нашої команди. Костянтин Макеєв записав на свій рахунок два м'ячі, а за дві хвилини до завершення основного часу Іван Глуцький відновив паритет.

Поєдинок перейшов у овертайм, в якому, на жаль, сильнішими виявилися італійці — 6:5.

В іншому  матчі нашої групи Росія сьогодні переграла Білорусь — 2:1.

Підсумкова таблиця

І В В+ Вп П М О
1. Італія 3 1 2 0 0 17—14 7
2. Росія 3 2 0 0 1 13—7 6
3. Білорусь 3 0 1 0 2 7—8 2
4. Україна 3 0 0 0 3 6—14 0

Таким чином, завтра у поєдинку за сьоме місце Україна зіграє з Азербайджаном. А у вирішальному матчі за перемогу в Суперфіналі Євроліги-2018 зустрінуться Італія та Іспанія.

11.04.2024 10:00

Збірна України з пляжного футболу піднялася на одну сходинку у світовому рейтингу

Всесвітня організація пляжного футболу (BSWW) оновила рейтинг чоловічи...

14.03.2024 12:00