Головний тренер збірної Словаччини Ян Козак: «Україна значно додала в динаміці дій із м’ячем»

Напередодні завтрашнього матчу Ліги націй Україна — Словаччина головний тренер нашого суперника Ян Козак відповів на запитання журналістів на традиційній передматчевій прес-конференції.

«Я дивився поєдинок збірної України проти Чехії, — заявив спеціаліст. — Наш завтрашній суперник продемонстрував якісний футбол. Я побачив, що тренерський штаб українців добре вивчив чеську команду. У першому таймі було повне домінування гостей. По перерві гра змінилася, але перемога України, на мій погляд, заслужена.

Наша збірна виступала з командою України в одній групі у відборі до Євро-2016, тож ми добре знайомі із суперником. До того ж був ще товариський матч між нашими командами. Склад українців із того часу змінився несуттєво. Так, до колективу приходять нові виконавці, але схема гри не міняється. Утім, можу сказати, що Україна значно додала в динаміці дій із м’ячем.

На жаль, зустріч пройде без глядачів. Річ у тім, що для кожної команди присутність уболівальників — це додатковий стимул продемонструвати все найкраще. Отже, від порожніх трибун завтра програють і господарі поля, і ми».

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини