Андрій Шевченко: «Не виключено, що в матчі зі Словаччиною будуть зміни у складі»

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко провів прес-конференцію напередодні поєдинку зі Словаччиною в Лізі націй.

— Що змінилося у грі збірної Словаччини з того часу, як ви зустрічалися з нею востаннє?

— Особливо нічого не змінилося. Словаччина — хороша команда. У неї багато досвідчених гравців, вона практично не змінюється. Добре грає, збалансована. Суперники мали більше часу на підготовку до матчу, ніж ми. Вони провели товариський поєдинок, а ми — офіційний.

У нас був непростий матч у Чехії, ми віддали багато енергії. Важливо, щоб усі відновилися. У нас є футболісти, які не завжди грають у своїх клубах. Будемо це враховувати. Тим, хто виходив в основі, але не грає в клубі, буде важкувато. Будемо дивитися, розмовляти й визначати склад. Він стане відомий завтра. Не виключено, що будуть зміни.

За два дні на третій грати непросто. Головне, щоб гравці відновилися й були готові фізично. Психологія, на мій погляд, буде грати не головну роль.

— Ви поміняєте переможний склад на гру зі Словаччиною чи будете виходити зі стану футболістів?

— У словаків збалансована команда. Вони впродовж довгого часу грають одним і тим самим складом, при цьому досягають результату. У чехів же команда частіше змінюється, більше футболістів задіяно.

У нас є час подивитися, проаналізувати й зрозуміти ситуацію. Повторюся, важливо, щоб футболісти відновилися. Ми маємо замало часу: гра, переїзд... Щоб досягати результату з таким сильним суперником, треба мати енергію. Будемо це враховувати при визначенні складу.

— Ви говорили, що у словаків була товариська зустріч, але вони грали з Данією, яка приїхала з любителями.

— Тренер словацької збірної зміг подивитися склад, збалансувати його й готувати на Україну. Через товариську гру до офіційної готуватися легше, у цьому я бачу перевагу словаків перед нами.

— Кого б ви виділили у складі збірної Словаччини?

— Виділяти нікого не буду. Є кілька гравців, яких усі знають, вони виділяються. У нашій грі все буде вирішувати стан команд. Ми добре знаємо один одного. Хто дограє епізоди, той і переможе. Головне — командні дії. Але крапку будуть ставити індивідуальні якості.

— Поєдинок у Львові відбудеться без уболівальників. Як ви враховуєте цей факт?

— Це мінус. Тут завжди хороша підтримка. Але буде фан-зона, ми будемо її чути. Навіть якщо ви будете поруч, ми будемо вас чути. Сподіваюся, що все одно наші вболівальники прийдуть у фан-зону й підтримають нас.

— Прокоментуйте інцидент з уболівальниками, який стався після матчу з Чехією.

— Це був неприємний інцидент. Хтось із фанатів випав із трибуни. І реакція поліції була моментальною. Ніхто не намагався робити щось неправомірне. Це була випадковість, яку я бачив. Після матчу затриманих уболівальників звільнили. У ситуацію втрутився президент ФФУ Андрій Павелко, і поліція Чехії з розумінням поставилася до того, що відбулося. Нічого екстраординарного не сталося.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини