Євген Коноплянка: «Може, це й на краще, що пропустили м'яч на початку, а не на 30-й хвилині»

Півзахисник збірної України Євген Коноплянка прокоментував старт синьо-жовтих у Лізі націй у матчі з Чехією.

— Цей матч був вкрай важливим для нас, тому що це була не товариська гра, а новий турнір, — сказав Євген Коноплянка. —Відповідальність відчувалася, і ми розуміли, що треба вдало почати Лігу націй. Ми грали на виїзді, результат вийшов ідеальним.

Перші чотири хвилини матчу нам не вдалися, а потім вже гра була під нашим контролем. Втратили м'яч і пропустили необов'язковий гол. Добре, що зрівняли рахунок ще в першому таймі. Я вважаю, що ми показували гідний футбол. Може, це й на краще, що пропустили раніше, а не на 30-й хвилині. У будь-якому випадку, перший тайм все одно можна занести до активу збірної. У цілому перемогу можна вважати заслуженою.

Звичайно, Марлос став одним із кращих гравців матчу, його роль в нашій перемозі є значною, хоча вся команда теж старалася.

....Не думаю, що вимкнення світла на стадіоні вплинуло на наш настрій. Згадували, що таке було на матчі «Дніпра» з «Металістом». Звичайно, ми не розраховували, що господарям зарахують технічну поразку. Ми були сконцентровані й налаштовані на гру як треба...

Емоції Шевченко? Так, я його розумію. Останні 10 хвилин мені теж було дуже важко сидіти на лаві запасних.

Зараз про Словаччину складно говорити. Поки немає емоцій, треба пережити цю гру, відновитися.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини