Збірна України вирушила до Чехії на стартовий матч Ліги націй

Сьогодні вранці наша національна команда вилетіла до Чехії, де завтра проведе стартовий поєдинок Ліги націй проти господарів.

До складу української делегації, яка о 9.30 взяла курс на чеське місто Брно, увійшли 24 футболісти. Володимир Шепелєв відбув до розташування молодіжної збірної, яка 7-го та 11 вересня в Запоріжжі зіграє два поєдинки відбірного циклу Євро-2019 (U-21) проти Латвії на Андорри.

Фото Павла Кубанова

Уже із Брно команда Андрія Шевченка автобусом подолає близько 80 км до Угерске Градіште. Саме це містечко з населенням у 25 тисяч Федерація футболу Чехії обрала місцем проведення стартової для обох збірних зустрічі в рамках Ліги націй. Але у зв’язку з браком готелів у самому Угерске Градіште українці зупиняться в сусідньому місті Злін, у готелі «Lesni».

Фото Павла Кубанова

Сьогодні синьо-жовті проведуть передматчеве тренування на стадіоні імені Мирослава Валенти (початок — о 19.00 за європейським часом, перші 15 хвилин будуть відкритими для представників ЗМІ). За півгодини до початку заняття головний тренер та один із наших гравців поспілкуються з пресою у конференц-залі арени.

Фото Павла Кубанова

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини