Євген Варениця: «Максимальне завдання для збірної України у Суперфіналі Євроліги — потрапляння до чільної трійки»

Збірна України з пляжного футболу завершила підготовку до Суперфіналу Євроліги-2018, який пройде 6—9 вересня в італійському місті Альгеро. Наставник команди Євген Варениця розповів про підготовку до відповідального турніру.

— Які завдання стоять перед збірною України у Суперфіналі Євроліги?

— Мінімальне завдання — потрапити на Європейські ігри, які наступного року проходитимуть у Мінську. Для цього необхідно посісти місце не нижче за шосте. Максимальним завданням для нашої збірної є входження до чільної трійки змагань.  

— Чи задоволені ви проведеною підготовкою до турніру?

— Чесно кажучи, не на всі сто відсотків. Напередодні дуже важливого змагання збірна України так і не змогла зібратися у повному складі. На це є, звичайно, об'єктивні причини. 

Зі збірною не їдуть два лідери. Це капітан команди Ігор Борсук та кращий бомбардир Олександр Корнійчук. У них розпочався підготовчий етап до першості України з футзалу, і нам не вдалося їх залучити. Цей сезон продемонстрував, що з ними в нас команда зовсім іншого рівня. Тому є деякі переживання і присмак гіркоти. Тим не менш, усі інші виконавці, на яких ми розраховували, приєдналися до збірної. 

— Які враження залишилися після останнього контрольного поєдинку?

— Поки що немає тієї зіграності та взаєморозуміння між гравцями, на яких ми розраховуємо. Є багато недоліків, які ми маємо максимально усунути за ті дні, що в нас лишилися. Сьогодні ми добре попрацювали, і завтра в Італії проведемо повноцінне тренування. Сподіваємося зробити все, що можемо. Голови не опускаємо ні в якому разі, будемо боротися в кожному поєдинку. 

— Що знаєте про своїх суперників?

— Росія та Італія посідають відповідно четверту та п'яту сходинки світового рейтингу. Білоруси — 24-ті. З усіма цими командами ми вже грали, билися з ними на різних турнірах. Білорусь та Італію ми перемагали, а Росії двічі поступилися в основний та додатковий час. Це одна з найкращих команд світу, тому тут особливо додати нічого. Перший матч ми проводимо з нею, будемо битися і віддамо всі сили. Усі команди топові, можуть обіграти будь-кого.   

Уже в середу о п'ятій ранку збірна України взяла курс на Сардинію, де проведе вечірнє тренування. Наступного дня, у четвер, 6 вересня, стартує Суперфінал Євроліги. Графік ігор нашої команди у групі 2 виглядає таким чином: 

06.09.2018. Україна — Росія (16.15)

07.09.2018. Україна — Білорусь (16.15)

08.09.2018. Італія — ​​Україна (18.45)

У групі 1 зіграють Португалія, Іспанія, Швейцарія та Азербайджан. Фінал Євроліги відбудеться 9 вересня.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини