Другий день збору національної команди України: прогулянка Києвом, теорія та відкрите тренування

Збірна не вперше мешкає в готелі Alfavito, тож маршрут для ранкового моціону вже напрацьований: від Палацу «Україна» через сквер Георгія Гонгадзе і назад вулицею Предславинською.

Уранці повітря ще свіже, задухи немає, тож час, проведений надворі — сама приємність. 

Фото Олександра Гливинського

Одразу ж із прогулянки гравці попрямували до конференц-залу «Брифінг» у приміщенні готелю, де на теоретичному занятті тренерський штаб продовжив ознайомлення з ігровими схемами найближчого суперника — збірної Чехії та засобами протидії господарям першого матчу. 

Фото Олександра Гливинського

Після заняття група збірників, які виступають за кордоном, а відтак не так часто мають можливість спілкуватися з українськими ЗМІ, задовольнили інформаційний голод журналістів, що завчасно зробили запити на інтерв'ю з Русланом Маліновським, Євгеном Макаренком та Андрієм Луніним. 

Фото Олександра Гливинського

Далі за програмою збору — обід та відпочинок. А ввечері — відкрите тренування збірної України на НСК «Олімпійський», якому передуватиме презентація нової ігрової форми Joma та прес-конференція головного тренера Андрія Шевченка. Уже з 17.30 двері «Олімпійського» будуть відкриті для вболівальників синьо-жовтої команди. 

Олександр Гливинський , прес-секретар національної збірної України

Фото Павла Кубанова

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини