Сергій Золотницький: «Дуже задоволені, що завдяки Кубку України до Сум завітає авторитетна команда...»

Інтерес до кубкового протистояння третього попереднього етапу між «Сумами» та «Карпатами» підігріває той факт, що головному тренеру «містян» Сергію Золотницькому та його помічнику Олександру Мартюку свого часу довелося рік пропрацювати у львівському ФК.

— Звичайно, кожен тренер чи гравець команди більш низького класу мріє кинути виклик іменитішому супернику, — сказав Сергій Золотницький в коментарі офіційному сайту ФФУ. — І саме розіграш Кубка України дарує таку можливість. Ми дуже задоволені, що до Сум завітає така авторитетна команда, як «Карпати». З’явиться нагода й нам із помічниками перевірити свій рівень, і переконатися, чого варті підопічні.

Про період роботи у Львові згадую тільки з приємністю. У «Карпатах» залишилося чимало друзів, і ми постараємося гостинно зустріти їх у Сумах. А от на футбольному полі, сподіваюся, наша команда чинитиме впертий опір «зелено-білим», хоча, звичайно, нинішній клас гравців «Карпат» значно вищий, ніж у їхніх візаві із «Сум». Але ж кубкові баталії завжди багаті на сюрпризи…

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини