Ірина Василюк: «Важливо відновитися психологічно й на мажорній ноті завершити відбір»

Центральний захисник жіночої збірної України Ірина Василюк прокоментувала результат гри відбірного турніру ЧС-2019 проти шведок та розповіла про майбутній матч проти Угорщини.

— Звичайно, важко після поразки з рахунком 0:3 щось коментувати, проте які уроки команда винесла з цього матчу? Що не вийшло у грі зі Швецією?

— Дуже багато уроків… А не вистачило нам фізичних кондицій, швидкості. Шведки дуже швидко біжать, моментально перебудовуються, грають в один дотик, максимум у два. Про точність передач я навіть не кажу, мабуть, у них було майже 100 відсотків. Коли ми грали проти данок, мені здавалося, що Данія сильніше, але коли грали проти Швеції, то шведки виглядають потужніше і більш організованими.

— Як оцінюєш свою гру?

— Після 0:3 важко оцінити свою гру. У нас є тренерський штаб, який, я гадаю, укаже нам на помилки.

— Що зараз найголовніше — відновитися фізично чи морально?

— Я думаю, що важливо, перш за все, відновитися психологічно. Фізичний стан можна відновити за один-два дні. А от психологію… Ти кожен раз прокручуєш у голові моменти гри і розумієш, де ти міг встигнути, краще зіграти. І поки не зіграєш наступний матч, ця гра буде в тебе в пам’яті. Наступну зіграв, все, далі пішли — життя продовжується.

— Кого б ти виділила у збірній Швеції?

— Всю команду. Дуже сподобалася капітан шведок Кароліне Сегер. Повторюся, після поразки у Львові вони будь-що хотіли реабілітуватися, були зосереджені в кожному моменті. Мені здається, що шведки готові були забити нам десять м'ячів. Вони не зупинялися ні на першій хвилині, ні на останній. Бігли, бігли, їх було важко зупинити. Дуже класна команда.

— Збірна Данії несподівано зіграла внічию з Хорватією…

— Данки, мабуть, недооцінили хорваток, так само, як збірна Швеції нас у Львові. Цікава виходить у нас група.

— Наступний матч — проти збірної Угорщини, який не впливає на розподіл місць у турнірній таблиці…

— Звичайно, ми будемо налаштовуватися тільки на перемогу. Хоча на місця матч не впливає, тим не менш, він багато значить для нас самих. У першу чергу, маємо довести собі, що ми команда. Тому для нас це серйозний поєдинок. На виїзді ми лише на останніх секундах вирішили долю матчу на свою користь. Тому дома гратимемо лише на перемогу, щоб на мажорній ноті завершити відбір.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини