Володимир Рева: «Контргра не вийшла через високий пресинг та швидкості суперника»

Після виїзної поразки від Швеції головний тренер жіночої збірної України Володимир Рева відповів на кілька запитань.

Володимире Сергійовичу, поразка болюча — 0:3. Прокоментуйте гру вашої команди.

— Треба об’єктивно дивитися на речі. Перевага у всіх складових футбольної майстерності була на боці команди-суперника. Майже кожен її гравець індивідуально сильніший за наших, і командні дії також. Індивідуальна, командна швидкість у шведок була більшою ніж у нас, ми не встигали переміщуватися. Другий момент — у нас взагалі не вийшло проміжної фази, ми на другому пасі вже губили м’яч через те, що шведки використовували високий тиск, вони відразу накривали і не давали можливості приймати правильні рішення.

Чи стало для вашої команди сюрпризом те, що господарки майже всі свої атаки проводили правим флангом?

— Ми чекали цієї ситуації і акцентували увагу гравців, щоб не залишали Басанську сам на сам із Якобсон, але ні Овдійчук, ні Панцулая в цій ситуації теж не впоралися. Ні в якому разі їх не звинувачую в тому, що вони не хотіли, просто не могли, шведки булі сильнішими. Треба віддати належне Катерині Самсон, яка досить часто нас рятувала, рахунок міг бути й більшим. Що стосується нашої контргри, то вона не вийшла через високий пресинг та швидкості суперників.

На перерву пішли за рахунку 0:2. Що ви сказали дівчатам у роздягальні?

— У перерві я просив, щоб була проміжна фаза, дві-три передачі. І вони головою розуміли, проте ноги не бігли.

Залишається матч із Угорщиною в Тернополі…

— Ця гра стратегічно на розподіл місць у групі не вплине, ми посіли третє місце, нижче якого не планували опинитися. Буде матч престижу. Сьогодні Хорватія на виїзді зіграла внічию з Данією. Не залишилося слабких команд, всі збірні грають, проте Швеція та Данія стоять окремо. Чому? Тому що вони в європейському рейтингу в першій п’ятірці.

Чи були у вас у сьогоднішній грі можливості підсилити склад замінами?

— Нам не вистачало двох гравців основного складу — Хіміч та Козиренко. Це дуже велика втрата. В цій грі вони нам би допомогли…

Хто з гравців збірної Швеції вас найбільше вразив?

— Там будь-якого гравця візьми, всі зірки. Грають у кращих європейських клубах, які є законодавцями футбольної моди. Шведки всі атлетичні, мобільні, немає повільних футболісток…

Ви сказали, що матч із Угорщиною буде заради престижу. Можливо, дасте шанс найближчому резерву?

— На нас чекає матч відбору, а національна збірна на цьому етапі не є місцем для експериментів. Експерименти можуть бути в міжсезонні, на якомусь товариському турнірі, а тут відбірний цикл, який необхідно завершити на мажорній ноті. В угорок теж є два топ-гравці, команда сповідує сучасний футбол. Повторюся, зараз в Європі не залишилося аутсайдерів. Жодна гра не дається просто так.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини