Відбір до ЧС-2019: жіноча збірна України провела передігрове тренування

Напередодні чергового матчу кваліфікації чемпіонату світу-2019 національна жіноча збірна України випробувала газон стадіону «Гамле Уллеві», де вже завтра зустрінеться з лідером нашої групи — командою Швеції.

Дорога від готелю, де розташувалася українська делегація, до арени тривала не більше десяти хвилин. Стадіон знаходиться неподалік від центру міста Гетеборг, поблизу іншої футбольної арени — легендарного «Уллеві», де у 1958 році проходили матчі чемпіонату світу. Нагадаємо, що «Гамле Уллеві», де гратимуть жіночі команди, вміщує 18 416 глядачів. За інформацію представників шведської федерації футболу, вже продано близько 6 000 квитків.

Фото Андрія Майорова

Тренування за традицією розпочалося із вправ на розігрів м’язів, ігрових вправ, тримання м’яча на обмеженій ділянці, що мало сприяти налагодженню зв’язків на полі. Голкіпери ж, як завжди, працювали за своєю програмою. Завершилася тренувальна сесія вправою «хрестики-нолики» на швидкість та футбольне мислення.

Нагадаємо, поєдинок Швеція — Україна відбудеться 30 серпня, початок зустрічі — о 19.45 за київським часом. На матчі працюватиме бригада арбітрів із Польщі та Словаччини. Арбітр матчу — Моніка Мулярчик, асистенти арбітра — Анна Дабровська та Славоміра Майкутхова. Резервний арбітр — Петра Павлікова.

Поєдинок транслюватиме у прямому ефірі шведський канал TV-12.

Фото Андрія Майорова

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини