Вадим Костюченко: «Ми значно розширюємо мережу волонтерів масового футболу»

Протягом минулого тижня Федерація футболу України спільно з благодійним фондом «Розвиток футболу України» провели у м. Чорноморськ семінар для волонтерів масового футболу з регіонів.

Перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко зазначив: «Цього року ми значно розширюємо мережу волонтерів масового футболу. Вагомим кроком для досягнення цієї мети є проведення даного семінару».

Учасники, яких відрядили обласні федерації футболу, в свою чергу, організують та аналогічно інструктують команди волонтерів у своїх громадах.

Програма семінару передбачала всі організаційні та методичні питання щодо проведення у вересні-жовтні цього року п’ятиденних фестивалів «Відкриті уроки футболу» за принципом «футбол для всіх» із акцентом на психологічну та соціальну допомогу дітям-переселенцям за допомогою масового футболу.

Учасники пройшли підготовку щодо створення волонтерської мережі на регіональному рівні та активізації місцевих громад для допомоги інтеграції переселенців, зокрема засобами масового футболу, долучення до проекту дітей-переселенців та інших соціальних груп дітей, організації регулярних спортивно-масових заходів, впровадження освітнього підходу «спорт + школа + поліція» у шкільні заходи для дітей і їхніх батьків із метою захисту дітей, превенції дитячої злочинності та конфліктів.

Окрім того, були обговорені питання стимулювання збільшення кількості дітей (зокрема, дітей-переселенців), які займаються футболом, а також дівчат, максимального залучення до занять із дітьми і волонтерства батьків (зокрема батьків-переселенців), стимулювання збереження участі дорослих у масовому аматорському футболі.

Окрім організаторів семінару від ФФУ, які проводили навчання, в якості інструкторів були залучені провідні фахівці цього напрямку — вчителі і тренери Сергій Чешейко, Ліана Копилова, Віктор Твардовський, Тетяна Джуман, а також експерти із взаємодії з Національною поліцією з превенції дитячої злочинності та конфліктів, «школи юного вболівальника» — Олексій Лазаренко та психолог, один із кращих фахівців із проблеми психологічної допомоги дітям-переселенцям, які перебували в зоні військового конфлікту, — Юрій Луценко.

Усі учасники також мали змогу поділитися досвідом роботи з розвитку масового футболу та реалізації проекту «Відкриті уроки футболу», отримали цінні для роботи матеріали та передадуть набутий досвід у райони, міста і села своїх регіонів.

 

 

 

 

 

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини