Руслан Маліновський гольовим пасом допоміг «Генку» злетіти на першу сходинку чемпіонату Бельгії!

У п’ятому турі бельгійської першості «Генк» нашого Руслана Маліновського здобув вольову перемогу над «Васланд-Бевереном».

Півзахисник збірної України з’явився на полі лише на 75-й хвилині, коли його команда поступалася гостям із рахунком 1:2. Вже за три хвилини Маліновський відзначився результативною передачею від кутового прапорця на Самату, а на 89-й все вирішив автогол Кауфріза — 3:2. Додамо, що вже у доданий арбітром час Руслан отримав другу в сезоні жовту картку.

Після п’яти турів, маючи в активі 13 очок, «Генк» злетів на першу сходинку в турнірній таблиці.

У цьому сезоні Руслан Маліновський провів за «Генк» вісім матчів, забив п’ять м’ячів та віддав чотири результативні паси.

20.03.2024 13:00

Руслан Маліновський: «Потрібно з перших хвилин взяти гру у свої руки, бути готовими до боротьби»

Півзахисник збірної України Руслан Маліновський поділився очікуваннями...

17.03.2024 15:43

«Дженоа» Руслана Маліновського виборов нічию в матчі чемпіонату Італії

У межах 29-го туру італійської Серії А «Дженоа» півзахисни...

10.03.2024 10:00

«Дженоа» Руслана Маліновського зазнав домашньої поразки в матчі італійської Серії А

У матчі 28-го туру італійської Серії А «Дженоа» півзахисни...

11.02.2024 21:08