Прем’єр-ліга: експерименти «Зорі», перша перемога Раванеллі, пристрасті в Маріуполі

У неділю трьома поєдинками завершилася програма 6-го туру чемпіонату України.

«Зоря», як днем раніше «Динамо», теж відчула на собі всю складність насиченого графіку, коли доводиться вирішувати завдання паралельно у двох турнірах. Юрій Вернидуб у зустрічі з «Десною» між двома поєдинками з «Лейпцигом» у кваліфікації Ліги Європи, як і його колега з «Динамо» Олександр Хацкевич, вдався до ротації виконавців. Так, наприклад, гравець збірної України Олександр Караваєв з’явився на полі лише на 46-й хвилині. І так само, як і кияни, луганці не зуміли уникнути втрати очок, програвши на своєму полі «Десні».

Треба віддати належне чернігівській команді, яка вдруге в сезоні нокаутує учасника єврокубків. Раніше, у другому турі, дебютант елітного дивізіону розтрощив на виїзді «Маріуполь» — 4:1.

Що ж до самих маріупольців, вони після вильоту з Ліги Європи вже не обтяжені міжнародними справами. У відкритому протистоянні із сусідами по таблиці з ФК «Львів» підопічні Олександра Бабича не зуміли покращити своє турнірне становище, розійшовшись миром із командою Юрія Бакалова. Новий наставник львів’ян проводив свій другий матч на чолі цієї команди і набрав з нею перший бал до турнірної таблиці.

Варто відзначити, що бразильський легіонер «Львова» Бруно у першому таймі не реалізував три відмінні нагоди забити, в тому числі не зумів переграти Худжамова, виконуючи 11-метровий. Але все-таки після перерви 9-й номер гостей домігся свого, забивши свій дебютний м'яч в Україні.

Ще в одному матчі «Арсенал-Київ» на виїзді переграв «Карпати». Італійский наставник киян Фабріціо Раванеллі здобув першу звитягу в чемпіонаті України, а його португальский колега Жозе Мораіш, який проводив свій другий матч на чолі львів’ян, поки що залишається без перемог.

«Маріуполь» — «Львів» — 2:2 (0:1)

Голи: Піхальонок (49), Чурко (59) — Парамонов (45+2), Бруно (51).

На 7-й хвилині Бруно («Л») не реалізував пенальті.

На 90+4-й хвилині вилучений Федорчук («М»).

«Карпати» — «Арсенал-Київ» — 1:2 (0:2)

Голи: Ербес (55) — Оріховський (27), Гринь (39).

На 52-й хвилині Карраскаль («К») не реалізував пенальті.

24.04.2024 12:01

Арбітрів на матчі 26-го туру Vbet Ліги сезону-2023/2024 призначили за допомогою жеребкування

У Будинку футболу відбулося жеребкування, за допомогою якого було приз...

18.04.2024 17:26

Коментар Комітету арбітрів УАФ щодо трактування суддями окремих ігрових епізодів матчів 24-го туру Vbet Ліги-2023/2024

Комітет арбітрів Української асоціації футболу спільно з консультантом...

17.04.2024 20:32