Віктор Берко: «У кубкових баталіях вартість забитого м’яча зростає»

Схоже, «Миколаїв» став незручним суперником для «Балкан». Судіть самі: на початку серпня «містяни» вдома перемогли їх в календарному матчі першості України, взяли вони гору й на виїзді у кубковому протистоянні (1:0). В Зорі все вирішив влучний постріл нападника Віктора Берка.

— Як на мене, розіграш Кубка України за вагомістю ні в чому не поступається баталіям у першості, — бере слово один із лідерів «Миколаєва» Віктор Берко. — Більше того, в кубкових матчах вартість забитого м’яча різко зростає, адже у випадку перемоги пробиваєшся до наступного раунду. Підігріває інтерес до цього турніру й те, що команди нижчого рангу мають змогу кинути виклик представникам елітного дивізіону. Ось чому на поєдинок у Зорі ми налаштовувалися дуже серйозно, знали, що «Балкани» у рідних стінах є грізною силою.

І я дуже радий, що саме мій гол виявився вирішальним. Як тут не згадати, що три роки тому я двічі відзначився в кубковому поєдинку з харківським «Металістом», що змусило його достроково зійти з дистанції. Намагатимусь за підтримки партнерів на цьому не зупинятися.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини