Студентська жіноча збірна України з футзалу — у фіналі чемпіонату світу!

Студентська жіноча збірна України з футзалу перемогла у півфінальному поєдинку чемпіонату світу команду Франції й вийшла до фіналу турніру. Чоловіча збірна зіграє у матчі за 3-є місце.

Жіноча збірна України з футзалу стала фіналістом чемпіонату світу серед студентів, що триває у Казахстані. В 1/2 фіналу українки в серії пенальті здолали француженок — 3:1 і тепер посперечаються за золото турніру.

Перший тайм склався для нашої команди невдало. Всі спроби підопічних Олега Шайтанова відкрити рахунок виявилися марними, а от суперницям це вдалося. На 12-й хвилині розіграш ауту вдало завершила Манон Риба — 0:1.

Міцний захист збірної Франції українкам вдалося здолати лише у другій половині гри. На 30-й хвилині Ірина Дубицька потужним ударом зрівняла рахунок — 1:1. В ігровий час голів глядачі більше не побачили.

Долю перепустки до фіналу було визначено у серії пенальті. Дубицька, Дударчук та Сидоренко впевнено реалізували свої спроби, а от француженки — лише одну. Отже, збірна України крокує до фіналу.

Суперником нашої команди у вирішальному поєдинку буде збірна Росії.

Чемпіонат світу з футзалу серед студентів. Жінки. 1/2 фіналу

Україна — Франція — 1:1 (0:1), пенальті — 3:1

Голи: Дубицька (30) — Риба (12) .

А от чоловіча студентська збірна України з футзалу пробитися до фіналу не змогла. У напруженому півфіналі наші хлопці поступилися російській команді з рахунком 2:4.

Тепер на нашу команду у неділю чекає поєдинок за третє місце зі збірною Португалії.

Чоловіки. 1/2 фіналу

Україна — Росія — 2:4 (1:3)

Голи збірної України: Педяш (14), Малишко (38).

26.07.2022 17:01

Олександр Косенко: «Срібні медалі — це непоганий результат. Однак хотілося б більшого»

Головний тренер збірної України з футзалу Олександр Косенко поділився...

24.07.2022 23:41