Збірна Міністерства внутрішніх справ України здобула «Кубок Незалежності-2018»

З нагоди святкування Дня державного прапору та прийдешнього Дня Незалежності України 23 серпня на НТК ім. В. Баннікова відбувся благодійний футбольний турнір «Кубок Незалежності».

Фото Павла Кубанова

У турнірі, одним із організаторів якого виступила Федерація футболу України, взяли участь 10 команд, які були розподілені на дві групи. У групі «А» змагалися команда Федерації футболу України, збірна будівельників України, збірна Кабінету Міністрів України, збірна волонтерів та учасників АТО та збірна журналістів України.

Групу «Б» сформували команди Національної поліції України, Генеральної прокуратури України, Верховної Ради України, збірна Державіаслужби та Мінінфраструктури України та ФК «Маестро».

Фото Павла Кубанова

В урочистому відкритті Кубку Незалежності, а згодом й у турнірних баталіях у складі команди Федерації футболу України взяли участь перші віце-президенти ФФУ Олег Протасов, Назар Холодницький та Вадим Костюченко. Почесними гостями Кубку також стали генеральний прокурор України Віталій Луценко та міністр культури Євген Нищук.

У групі «А» до останнього моменту точилася безкомпромісна боротьба за перше місце між командами будівельників та Кабінету Міністрів України. Але в підсумку до фіналу пробилися будівельники. На першій позиції у групі «Б» впевнено фінішувала збірна Міністерства внутрішніх справ України.

Фото Павла Кубанова

У матчі за третє місце команда Генеральної прокуратури України впевнено переграла збірну Кабміну — 8:2. Результативною і вкрай емоційною також вийшла і фінальна гра, в якій зійшлися збірні будівельників України та представники МВС. Вирішальний матч подарував шалену напругу та неймовірну інтригу, яка трималася до середини другого тайму. Будівельники, програючи по ходу гри, зняли воротаря і намагалися урівняти шанси за рахунок зайвого гравця, але в підсумку пропустили ще кілька м'ячів і програли — 2:7.

Фото Павла Кубанова

Нові володарі Кубка Незалежності отримали почесний трофей із рук генпрокурора України Віталія Луценка, який підкреслив, що наступного року команда Генеральної прокуратури України докладе максимум зусиль для реваншу, щоб знову виграти трофей, як це було у 2017 році.

У церемонії нагородження команд взяли участь перші віце-президенти Федерації футболу України Вадим Костюченко та Назар Холодницький, голова благодійного фонду «Розвиток футболу України» Володимир Бандуров, начальник управління фізичної культури та спорту Міністерства оборони України Юрій Фіногенов, заступник міністра молоді та спорту України Микола Даневич, ректор Національної академії внутрішніх справ Володимир Чорнєй.

«Чудово, що цей турнір відбувся в такі святкові для України дні. Впевнений, ви отримали задоволення, — сказав, звертаючись до учасників турніру, перший віце-президент ФФУ Назар Холодницький. — Від імені ФФУ можу сказати, що ми завжди раді приймати тут, на полях ФФУ, будь-які команди і будь-які турніри, які об’єднують Україну. Сьогодні, у День державного прапору, і в День Незалежності важливо, щоб такі турніри продовжувались і були традиційними. Дуже важливо, що такі змагання об'єднують різні органи влади, журналістів, ветеранів футболу і сприяють розвитку футболу в нашій країні».

Фото Павла Кубанова

«Моє серце розривалося від симпатій до кількох команд. Із минулого року, після перемоги у турнірі збірної Генпрокуратури, кубок зберігався в найнадійнішому місці нашої країни — у Генеральній прокуратурі України, — звернувся до учасників Кубку Незалежності генпрокурор Віталій Луценко. — Ми будемо за нього боротися знову». 

Фото Павла Кубанова

Найкращими у номінаціях було визнано:

воротар — Ігор Чемерис (Генеральна прокуратура України);

захисник — Ельдар Макаєв (Будівельники України);

нападник — Богдан Ільчишин (Генеральна прокуратура України — 19 м'ячів);

гравець — Василь Чалий (Міністерство внутрішніх справ України).

Фото Павла Кубанова

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини