Василь Кобін: «Незважаючи на статус дебютанта другої ліги, «Минай» впевнено крокує кубковою дистанцією»

Півзахисник ФК «Минай», багаторазовий чемпіон України Василь Кобін розповів про свої враження після поєдинку другого раунду Кубку України проти «Прикарпаття» (3:1):

— У кубкових баталій своя, особлива аура. Тут на перший план виходить максимальна концентрація, взаємовиручка, бо одна помилка може перекреслити всі плани.

Відрадно, що, незважаючи на статус дебютанта другої ліги, «Минай» впевнено крокує кубковою дистанцією. Вважаю, що ми заслужено взяли гору над «Прикарпаттям», причому не тільки завдяки рідним стінам. Адже переважали суперника в тактичній гнучкості й головне, як кажуть, більше хотіли перемогти. Тепер буде шанс у наступному раунді з’ясувати, чого ми варті вже в протистоянні з елітними командами…

Чому я опинився в «Минаї»? Знаєте, рано чи пізно треба повертати борги… Я ніколи не забував, що є вихованцем закарпатського футболу. Коли зустрівся з керівництвом ФК, довідався про амбітні завдання, які поставлено перед командою. Вирішив, що слід повертатися додому й допомогти «Минаю» своїм досвідом на важкому шляху становлення.

Поки що ми виступаємо у другій лізі, але я отримую насолоду від гри. Бо «Минай» намагається демонструвати видовищний, комбінаційний футбол. Дуже важливо, що поруч зі мною виступають старі друзі — Михайло Кополовець, Владислав Микуляк, з якими ми свого часу здобували визнання на професіональному рівні ще в ужгородському «Закарпатті».

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини