Ліга чемпіонів: «Динамо» поступилося «Аяксу» й ускладнило для себе ситуацію

Перший матч плей-офф раунду Ліги чемпіонів з «Аяксом» склався для «Динамо» невдало. Кияни не встигали за швидкими переміщеннями гравців голландського клубу, у підсумку дозволивши супернику створити непоганий запас напередодні матчу-відповіді у Києві.

До гри з «Аяксом» у семи матчах поточного сезону «Динамо» пропустило лише один м’яч. Але в Амстердамі оборона киян схибила вже на другій хвилині. Зієх передачею з флангу знайшов Тадіча у карному майданчику гостей, а той відкинув м’яч під удар де Беку. 1:0. Вся ця комбінація пройшла у господарів напрочуд легко, без видимої протидії суперників.

Біло-синім не знадобилося багато часу, аби відігратися. Третій поспіль кутовий біля воріт господарів завершився голом. Кадар пробив після подачі Циганкова, Онана відбив на Кендзьору, який з близької відстані переправив м’яч до сітки. 1:1.

До перерви кияни, хоча й декілька разів непогано виходили у контратаку, жодну з них не завершили небезпечним ударом, натомість голландці діяли набагато гостріше. Зієху відзначитися голом допоміг рикошет від голови Кадара, а Тадіч розстрілював ворота Бойка впритул — ще одна груба помилка оборони біло-синіх.

У другому таймі гравці «Аякса» діяли за рахунком, не форсуючи події. Але навіть за такої гри господарі мали шанси забити ще — двічі м’яч влучав у каркас воріт Бойка.

У складі киян у грі взяли участь кандидати до збірної України — Бойко, Бурда, Гармаш (жовта картка, замінений на 46-й хвилині), Сидорчук (замінений на 77-й хвилині), Буяльський, Циганков, Бєсєдін, Шепелєв (вийшов на заміну на 46-й хвилині).

Ліга чемпіонів. Раунд плей-офф. Перший матч

«Аякс» (Голландія) — «Динамо» (Україна) — 3:1 (3:1)

Голи: де Бек (2), Зієх (35), Тадіч (43) — Кендзьора (16).

«Аякс»: Онана, Мазрауї, де Лігт (к), Блінд, Тальяфіко, Шене, де Йонг, де Бек (Д. де Віт, 87), Зієх, Тадіч, Хунтелар.

Запасні: Ламбру, Ніссен, Вебер, Ейтинг, Лабіад, Йонсен.

Тренер: Ерік тен Хаг.

«Динамо»: Бойко, Кендзьора, Бурда, Кадар, Піварич, Гармаш (Шепелєв, 46), Сидорчук (к) (Че Че, 77), Буяльський, Циганков, Вербич, Бєсєдін.

Запасні: Бущан, Морозюк, Сідклей, Шабанов, Русин.

Тренер: Олександр Хацкевич.

Арбітр: Клеман Тюрпен (Франція).

Попереджені: Хунтелар (21), Тальяфіко (70) — Кендзьора (24), Гармаш (38).

22 серпня. Амстердам. «Йохан Кройф Арена». 53 700 глядачів.

Матч-відповідь відбудеться 28 серпня.

02.09.2018 23:32

Прем’єр-ліга: «Динамо» несподівано поступилося на своєму полі «Карпатам»

У неділю відбулися чотири поєдинки, якими завершився сьомий тур чемпіо...

05.05.2018 17:55

До уваги журналістів! Про акредитацію на фінал Кубку України

Прес-служба Федерації футболу України повідомляє, що 5 травня о 12.00...

15.03.2018 12:27

Ліга Європи. «Динамо» спробує перестрибнути римський бар’єр

Сьогодні київське «Динамо» спробує утретє у своїй іст...

08.03.2018 13:43

Сьогодні на «Динамо» чекає третій матч проти «Лаціо» і третій виступ в 1/8 фіналу Ліги Європи

На шляху до чвертьфіналу Ліги Європи у команди Олександра Хацкевича ст...