Руслан Нещерет: «У серії пенальті фіналу знав, як реагувати на удари турків»

Герой фінального матчу меморіалу Баннікова, голкіпер юнацької збірної України (U-17) Руслан Нещерет розповів, як йому вдалося виграти серію пенальті в матчі проти Туреччини та підвів підсумок виступів українців на міжнародному турнірі.

— Так налаштувався на серію пенальті, що ще до кожного удару знав, в який кут будуть пробивати турки, — зізнався після фіналу Руслан Нещерет. — Але наша перемога — це робота всієї команди, тому не варто мене вважати героєм фіналу. Пенальті — це більше везіння, і нам в цьому матчі пощастило більше, ніж туркам.

Фінал вийшов складним, найважчим для нас поєдинком на турнірі. Турки більше володіли ініціативою, більше пресингували, заважали нам грати у свій футбол. Але хлопці молодці, вистояли, забили м'яч в основний час, а потім вдало пробивали пенальті.

Турнір вийшов цікавим, федерація футболу організувала його на високому рівні, у нас були комфортні умови. Хоча часу на підготовку до нього майже не було, зіграли лише один товариський матч. Але всі налаштовувалися по максимуму і відразу поставили перед собою завдання виграти кубок.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини