Друга ліга: креативні дії Кобіна та пристрасті в матчі «Миру»

Закарпатський футбол завжди був багатий на талановитих гравців, щоправда, вони переважно здобули визнання, захищаючи кольори іменитих команд із інших регіонів.

Проте тішить, що останнім часом кращі місцеві вихованці повертаються додому, зокрема, цього тижня лави «Миная» поповнив багаторазовий чемпіон України Василь Кобін, відомий за виступами за «Шахтар».

І саме креативні дії Кобіна, який діяв в середній зоні, допомогли його новій команді відсвяткувати вікторію над сусідом по турнірній таблиці — «Черкащиною-Академією». Суперники по черзі шукали щастя біля чужих воріт, і м’яч у середині поля практично не затримувався. Закарпатці відкрили рахунок наприкінці першого тайму, коли Анатолій Нурієв майстерно пробив зі штрафного. Але радість господарів була нетривалою, бо вже в наступній своїй атаці гості відновили статус-кво. Відзначився півзахисник Андрій Сторчоус, для якого це вже був четвертий забитий м’яч у поточній першості.

Розв’язка настала на 76-й хвилині, коли Максим Гавриленко в падінні поцілив у ближній кут, зробивши собі відмінний подарунок до дня народження. А вже в компенсований час Кобін вивів на ударну позицію Максима Смокоровського, який не схибив з близької відстані. 3:1.

Дебютант другої ліги «Минай», у складі якого вирізнялися капітан команди Михайло Кополовець та іменитий новачок Василь Кобін, здобув важку перемогу над «Черкащиною-Академією». Фото ffz.org.ua

Заминкою лідера групи «А» відразу ж скористався «Калуш», який без особливих зусиль узяв гору над «Вересом» і повернувся на вершину. У складі господарів із найкращого боку проявив себе моторний Данило Книш, який часто ставив у скрутне становище захисників «Вереса». Це саме в боротьбі з ним гості порушили правила, Дмитро Скакун на 41-й хвилині завдав підступного удару, і м’яч від голови стопера рівенчан Олександра Логінова влетів до сітки. А після того, як на початку другого тайму Юрій Фляк грубо збив невгамовного Книша і побачив перед собою червону картку, «Верес», хоч і намагався не відсиджуватися в обороні, проте не зумів уникнути чергової поразки.

Також повернули собі перше місце футболісти «Кременя», які знову очолили групу «Б». Долю напруженого протистояння з «Нікополем» вирішив влучний постріл кращого бомбардира команди з Кременчука Костянтина Чернія, який із розвороту точно пробив низом.

На завершення віддамо належне нападнику «Миру» Олексію Бойку, який уже у другому матчі поспіль оформлює дубль. Саме його націленість на ворота суперників допомогла команді з Горностаївки вирвати перемогу в «Металурга». На жаль, після того, як Бойко в компенсований час відзначився вдруге, на поле вибігли вболівальники гостей, але представникам служб правопорядку доволі швидко вдалося загасити пристрасті.