Володимир Єзерський: «Намагаємося підготувати команду до кваліфікації чемпіонату Європи»

Головний тренер юнацької збірної України (футболісти не старші 2002 року народження) Володимир Єзерський вважає, що матч із грузинами був гідний фіналу.

Після перемоги над збірною Грузії (3:1) збірна України (U-17) посіла перше місце у своєму квартеті на меморіалі Віктора Баннікова і тепер у стиковому матчі за головний приз посперечається з однолітками із Туреччини.

Володимире Івановичу, ваша команда не помітила на своєму шляху і третього суперника?

— Зараз це не головне. Ми намагаємося підготувати команду до кваліфікації чемпіонату Європи, і цей турнір розглядаємо як один з етапів підготовки.

А що стосується матчу зі збірною Грузії, то ми протистояли найсильнішому супернику нашого квартету. Думаю, така гра рівноцінна фіналу. Не побоюся цього слова, обидві команди продемонстрували дорослий футбол, і вболівальники, які прийшли на гру, не пошкодували.

Єдиний мінус полягає в тому, що деякі наші футболісти знову-таки отримали травми. Але, незважаючи на це, всі рвуться в бій, за що їм велике спасибі.

У вирішальному поєдинку турніру постараємося гідно зіграти проти сильного суперника.

Як охарактеризуєте команду Туреччини?

— З нею будемо знайомитися тільки зараз. Але взагалі можу сказати, що команди цієї країни намагаються демонструвати швидкий і комбінаційний футбол. 

На сьогодні ви задоволені виконаною роботою?

— Безумовно. Важливо було зібратися, а поєдинки такого рівня для моїх підопічних дорогого варті. Цей міжнародний досвід, якого їм не вистачає в першості України, допоможе під час підготовки до кваліфікації Євро. І головне, що у хлопців є бажання прогресувати.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини