Чемпіонат України серед жіночих команд: харківський «Житлобуд-2» продовжує утримувати лідерство

16 серпня на футбольних полях України відбулися матчі 3-го туру чемпіонату України з футболу серед жіночих команд вищої ліги.

«Єдність-ШВСМ» (Плиски) — «Злагода-Дніпро-1» (Дніпро) — 3:2 (2:2)

Голи: Вегерич (3), Мазурова (4), Бочковська (85) — Музика (6), Гриценко (15).

Матч розпочався доволі активно і результативно — вже на 15-й хвилині рахунок був бойовим — 2:2. Ініціатива була на боці господарів поля, які мали шанс ще у першому таймі змінювати цифри на табло на свою користь, та на перерву команди пішли за нічийного рахунку.

У другому таймі напруга в матчі зростала, та долю поєдинку вирішив епізод на 85-й хвилині матчу, героєм якого стала Ліана Бочковська.

«Ладомир» (Володимир-Волинський) — «Восход» (Херсонська обл) — 1:1 (1:0)

Голи: Гірин (17, з пенальті) — Стець (50, з пенальті).

Волинянки переривають переможну серію футболісток з Херсонської області.

«Львів-Янтарочка» (Львів) — «Житлобуд-1» (Харків) — 0:6 (0:4)

Голи: Ж.Саніна (22), Вороніна (25), Петрик (30), Шевчук (41), Апанащенко (58), Овдійчук (60).

На стадіоні імені Олега Русина в Новояворівську львів’янки приймали чинного чемпіона і володаря Кубка України з футболу серед жіночих команд — харківський «Житлобуд-1».

Вже у першій половині гри гості зняли всі питання про переможця зустрічі, забивши чотири м’ячі у ворота де Соузи.

У другому таймі Апанащенко та Овдійчук довели рахунок до розгромного — 6:0. Господарки мали гарну нагоду відквитати один м’яч, проте Перейра не реалізувала одинадцятиметровий.

«Житлобуд-2» (Харків) — «Ятрань-Берестівець» (Уманський р-н) — 5:0 (3:0)

Голи: Ходирєва (11, 89), Калініна (35), Корсун (39), Андрухів (48).

«Житлобуд-2» здобуває вже третю перемогу у новому сезоні і тепер одноосібно лідирує в турнірній таблиці з дев’ятьма очками. А от «Ятрань-Берестівець» ніяк не може знайти свою гру і, зазнавши чергової поразки, опускається в зону аутсайдерів чемпіонату.

«Пантери» (Умань) — «Родина-Ліцей» (Костопіль) — 1:2 (1:0)

Голи: Тян (9) — Корнацька (59), Салівончик (71).

24.04.2024 18:30

Чемпіонат України серед жіночих команд: відбулися матчі 5-го туру другого етапу у вищій лізі

23-го та 24 квітня відбулися матчі 5-го туру другого етапу ч...

19.04.2024 14:30

18-го та 19 квітня відбулися матчі 4-го туру другого етапу ч...

31.03.2024 14:50