Прем’єр-ліга: «Шахтар» громить «Ворсклу», незважаючи на провальний перший тайм

Відбувся центральний поєдинок 4-го туру Премєр-ліги. У Харкові зустрічалися чемпіон і бронзовий призер минулого чемпіонату, клуби-учасники групових турнірів єврокубків цього сезону.

«Ворскла» вийшла на гру в суттєво ослабленому складі: через низку причин не змогли взяти участь у матчі одразу вісім основних виконавців. Побачили глядачі новацію й від Паулу Фонсеки — серед перших 11-ти у гірників з’явився нечастий гість в основі Веллінгтон Нем, натомість у запасі провів поєдинок півзахисник збірної України Віктор Коваленко.

Незважаючи на кадрові труднощі, в першому таймі полтавці зуміли шокувати чемпіона. Стримавши атаки донеччан, гості ОСК «Металіст» чудово розіграли кутовий. Ребенок подав, а Шарпар на дальній стійці вдало обрав позицію і завдав результативного удару головою в дальній кут у протихід П’ятову.

«Шахтар» в атаці діяв не настільки гостро, як зазвичай (усього чотири удари по воротах у першому таймі). Утім, моменти біля володінь Шуста виникали, але Богдан спіймав кураж, а за п’ять хвилин до перерви його підстрахувала стійка.

Але після перерви хід матчу досить швидко змінився. Марлос розіграв «стіночку» з Тайсоном на вході до штрафного майданчика «Ворскли» та котнув м’яч низом повз Шуста. 1:1. Потім провалом полтавців у захисті скористався Степаненко, який удвох із Мораєсом вийшов на самотнього Шуста. На завершення жахливої для гостей 12-хвилинки Хочолава забив після кутового, отримавши пас під удар від Алана Патріка. Добив деморалізованих біло-зелених Мораєс, якому асистував Тайсон.

У складі «Шахтаря» у грі взяли участь чотири футболісти збірної України, які викликалися на останній збір: П’ятов, Ракіцький, Степаненко (гол, жовта картка), Марлос (гол).