Роман Яремчук допоміг «Генту» здобути виїзну перемогу в Польщі

У першому матчі третього відбірного раунду Ліги Європи «Гент» нашого Романа Яремчука мінімально обіграв на виїзді польську «Ягеллонію».

Нападник збірної України Роман Яремчук з’явився на полі на 67-й хвилині, коли рахунок у поєдинку «Ягеллонія» — «Гент» був ще нічийним — 0:0. А на 85-й хвилині гості зусиллями Хонатана Девіда забили переможний м’яч. Мінімальна перемога команди українця перед матчем-відповіддю, що відбудеться в Бельгії 16 серпня, залишає їй непогані шанси пройти далі. Додамо, що ще один українець у складі «Генту», захисник Ігор Пластун, провів повний поєдинок.

15.03.2024 14:17

Ліга Європи. Визначився суперник «Бенфіки» Анатолія Трубіна у чвертьфіналі

Сьогодні відбулося жеребкування чвертьфіналів та півфіналів Ліги Європ...

23.02.2024 13:20

Ліга Європи. «Бенфіка» Анатолія Трубіна дізналася свого суперника в 1/8 фіналу турніру

Сьогодні відбулося жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи-2023/2024, в як...

22.02.2024 23:59

Ліга Європи. «Шахтар» програв «Марселю» й завершив єврокубковий сезон для України

Донецький «Шахтар» у матчі-відповіді стикового раунду Ліги...

15.02.2024 21:45