Ліга Європи. «Маріуполь» — «Бордо»: поразка господарів через прикрі помилки

Сьогодні в Одесі на стадіоні «Чорноморець» свій третій єврокубковий поєдинок цього сезону провів «Маріуполь».

Незважаючи на гучне ім’я суперника, маріупольці сміливо діяли в атаці з початку зустрічі й уже на 7-й хвилині повели в рахунку. Мишньов після кутового виграв підбір та з лінії штрафного майданчика чудово пробив в один дотик. 1:0.

Та значна територіальна перевага, якою володіли жирондинці, далася взнаки ще в першому таймі. Дублем відзначився нападник «Бордо» Ляборд. І якщо перший його гол став наслідком злагоджених переміщень та чітко розіграної комбінації, то другий — на совісті Рустама Худжамова. Голкіпер азовців, отримавши пас від свого захисника, невдало обробив м’яч і дозволив французу обікрасти себе.

Третій м’яч гостей також став наслідком прикрої помилки маріупольців у захисті. Невдовзі після перерви обрізався Демірі, французи вивели на завершальний удар Чуаемі, і той чітко пробив у ближній кут.

Утім, час, що залишився, підопічні Олександра Бабича провели розкуто та мали кілька шансів змінити рахунок на більш сприятливий. Зокрема, Борячук влучив у стійку.