Євген Селезньов, забивши м'яч та реалізувавши пенальті в післяматчевій серії, здобув Суперкубок Туреччини!

Український нападник вийшов у стартовому складі свого «Акхісару» на матч за Суперкубок Туреччини-2018 проти «Галатасараю».

Уже на 5-й хвилині форвард нашої національної збірної забив м’яч, який довгий час залишався єдиним у поєдинку. На 42-й хвилині Євген влучив у штангу, а на 79-й стамбульці зрівняли рахунок та перевели гру в додатковий час. Утім, він також не виявив переможця, і командам довелося визначати володаря трофею в серії післяматчевих пенальті.

Селезньов, який бив останнім у першій п'ятірці, свій пенальті реалізував, а Гоміс із «Галатасараю» — ні. «Акхісар» сенсаційно переміг у серії з рахунком 5:4 й додав до тріумфу в Кубку Туреччини перемогу в Суперкубку країни!

Приємно, що кращим гравцем поєдинку було визнано Євгена Селезньова, який після гри отримав із рук керівництва ФФТ відповідний приз.

29.09.2018 20:08