Чемпіонат України серед жіночих команд. Стартував 28-й турнір у вищій лізі

У п'ятницю, 3 серпня офіційно стартував новий сезон у жіночому футболі.

Матчем відкриття у вищій лізі чемпіонату України став поєдинок в Люботині Харківської області, в якому чинний чемпіон країни, харківський «Житлобуд-1», на своєму полі зустрічався з «Родиною-Ліцей» із Костополя.

03.08.2018

«Житлобуд-1» (Харків) — «Родина-Ліцей» (Костопіль) — 11:0 (6:0)

Голи: Шевчук (3, 56), Овдійчук (4, 26, 90), Куніна (21, 29), Ж. Саніна (40), Кочнєва (53), Мозольська (88, 90+2).

Перевага господарів поля, які вже 7 серпня стартують у Лізі чемпіонів, почала втілюватися в результат із 3-ї хвилини — перший гол чемпіонату в сезоні-2018/2019 забила Юлія Шевчук. Після цього перевага чемпіонок лише зростала, і вони довели поєдинок до логічного завершення — 11:0. Відзначимо, що ця перемога стала для харків’янок 150-ю в чемпіонаті.

04.08.2018

«Єдність-ШВСМ» (Плиски) — «Житлобуд-2» (Харків) — 1:7 (1:4)

Голи: Корсун (16, автогол) — Малахова (30, 50, 82), Андрухів (39), Китаєва (42), Полюхович (45+2, пенальті), Скориніна (84).

Ще до перерви підопічні Наталії Зінченко закріпили свою перевагу й довели матч до розгромної перемоги — 7:1. Відзначимо повернення після травми Яни Малахової, яка одразу оформила хет-трик.

05.08.2018

«Ладомир» (Володимир-Волинський) — «Ятрань-Берестівець» (Уманський р-н) — 1:0 (0:0)

Гол: Каверзіна (87, пенальті).

Відкриття нового сезону відбулося й у Володимирі-Волинському. На місцевому стадіоні «Олімп» свій стартовий поєдинок у чемпіонаті футболістки «Ладомиру» проводили з амбіційним колективом з Уманського району — «Ятрань-Берестівець».

Цей матч видався успішним для господарів поля, які піднесли сенсаційний результат. Долю зустрічі вирішив єдиний гол, забитий на 87-й хвилині з пенальті, який реалізувала 15-річна Анна Каверзіна!

«Львів-Янтарочка» (Львів) — «Злагода-Дніпро-1» (Дніпро) — 1:2 (1:1)

Голи: Перейра (36, пенальті) — Немець (8), Катериніна (57).

Амбіційний дебютант вищої ліги, львівська «Львів-Янтарочка», яка в останню мить запросила до свого складу відразу чотирьох бразилійок, що сталося вперше в історії українського жіночого футболу, на своєму полі поступилася дніпровській «Злагоді-Дніпру-1». Перемогу гостям на 57-й хвилині принесла Катериніна.

«Пантери» (Умань) — «Восход» (Херсонська обл.) — 1:3 (0:1)

Голи: Фрішко (86) — Стець (26, 74, 89).

Завдяки хет-трику Стець перемогу в матчі святкували дебютантки чемпіонату. Господарки змогли відповісти лише одним голом, який забила ветеран жіночого футболу Світлана Фрішко.

2-й тур, поєдинки якого відбуватимуться 10—12 серпня, буде неповним, оскільки харківський «Житлобуд-1» пропускатиме його через участь у кваліфікації жіночої Ліги чемпіонів. Отже, у ньому зустрічатимуться:

10.08. «Злагода-Дніпро-1» (Дніпро) — «Ладомир» (Володимир-Волинський).

11.08. «Родина-Ліцей» (Костопіль) — «Житлобуд-2» (Харків).

12.08. «Ятрань-Берестівець» (Уманський р-н) — «Єдність-ШВСМ» (Плиски).

12.08. «Восход» (Херсонська обл.) — «Львів-Янтарочка» (Львів).

24.04.2024 18:30

Чемпіонат України серед жіночих команд: відбулися матчі 5-го туру другого етапу у вищій лізі

23-го та 24 квітня відбулися матчі 5-го туру другого етапу ч...

19.04.2024 14:30

18-го та 19 квітня відбулися матчі 4-го туру другого етапу ч...

31.03.2024 14:50