Прем’єр-ліга: «Динамо» перемогло «Шахтар» й очолило таблицю чемпіонату

Сьогодні у Києві в рамках 3-го туру чемпіонату України відбувся центральний поєдинок першого кола. «Динамо» приймало «Шахтар» і завдяки голу Вербича перемогло головного конкурента.

Чергову очну зустріч, яка відбулася у присутності солідної глядацької аудиторії, два гранди українського футболу розпочали обережно. У першому таймі виникло всього кілька загрозливих ситуацій біля воріт обох команд, але обидва голкіпери були на висоті. П’ятов ліквідував гострий вихід на його ворота Циганкова, а Бойко впорався з небезпечним ударом Тайсона, перевівши м’яч на кутовий.

Хід подій на полі змінився у середині другого тайму, після того, як динамівці відкрили рахунок. Зробив це Вербич, який перестрибнув усіх у карному майданчику гірників після подачі Циганкова зі штрафного. Словенський півзахисник пробив головою у ближній кут, і П’ятов не зумів впоратися з цим ударом.

Час, що залишився, пройшов переважно в атаках футболістів «Шахтаря», але кияни впевнено захищалися та зуміли встояти. Таким чином, «Динамо» здобуло третю поспіль перемогу в чемпіонаті з однаковим рахунком — 1:0, що дозволило йому очолити таблицю. А з урахуванням матчу за Суперкубок це вже четверта мінімальна перемога підопічних Олександра Хацкевича. «Біло-сині» у трьох останніх зустрічах із «Шахтарем» у рамках Прем’єр-ліги незмінно перемагають, а якщо брати до уваги очні зустрічі грандів у всіх турнірах, це вже п’ята вікторія киян у семи матчах.

У грі взяли участь 11 виконавців, що викликалися на останній збір національної збірної України — динамівці Бойко, Бурда, Шепелєв (замінений на 62-й хвилині), Буяльський (жовта картка, замінений на 84-й хвилині), Циганков (гольовий пас), Бєсєдін та гірники П’ятов, Ракіцький, Степаненко (жовта картка, замінений на 76-й хвилині), Марлос, Коваленко (замінений на 89-й хвилині).

Решта матчів 3-го туру відбудеться в суботу та неділю.

3 тур

«Динамо» — «Шахтар» — 1:0 (0:0)

Гол: Вербич (64).

«Динамо»: Бойко, Морозюк, Бурда, Кадар, Кенджора, Шепелєв (Гармаш, 62), Сидорчук (к) (Андрієвський, 73), Буяльський (Че Че, 84), Вербич, Циганков, Бєсєдін.

Запасні: Бущан, Сідклей, Шабанов, Русин.

Тренер: Олександр Хацкевич.

«Шахтар»: П’ятов, Данченко, Хочолава, Ракіцький, Ісмаїлі, Степаненко (Фернандо, 76), Алан Патрік, Тайсон (к) (Тотовицький, 84), Марлос, Коваленко (Майкон, 89), Мораєс.

Запасні: Шевченко, Бутко, Матвієнко, Веллінгтон Нем.

Тренер: Паулу Фонсека.

Арбітр: Ю.Можаровський (Львів).

Попереджені: Буяльський (57) — Хочолава (30), Ісмаїлі (51), Степаненко (56).

3 серпня. Київ. НСК «Олімпійський». 46 475 глядачів.

Прем’єр-ліга: «Динамо» вперше пропустило в чемпіонаті й уперше втратило очки

Відбулися два поєдинки чемпіонату України. «Олександрія» з...

19.05.2018 23:25

Прем’єр-ліга. «Шахтар» поступився «Динамо» у прощальному матчі Олега Гусєва

Поєдинок двох найкращих команд країни, який відбувся в рамках ост...

13.05.2018 23:28

Прем’єр-ліга: «Шахтар» — чемпіон України сезону-2017/2018

У трьох поєдинках передостаннього, 31-го туру чемпіонату України, що в...

10.05.2018 00:25

Кубок України-2018. «Шахтар» переміг «Динамо» та здобув трофей удванадцяте (протокол матчу)

Вирішальний поєдинок за Кубок України-2018 приніс успіх «Шахтарю...