Відбувся семінар «Національної школи футбольних арбітрів» другого року навчання

У Будинку футболу відбувся семінар для арбітрів другого року навчання «Національної школи футбольних арбітрів».

Спочатку 65 молодих рефері успішно пройшли тестування з фізичної підготовки — тест «йо-йо» та Ariet. Перед початком навчального заходу координатор «Національної школи футбольних арбітрів» Сергій Лисенчук від імені голови Комітету арбітрів ФФУ Лучано Лучі, який відбув у відрядження, побажав присутнім якнайкраще підготуватися до майбутніх матчів чемпіонату України серед аматорських команд та футбольних протистоянь у ДЮФЛУ. Лучано Лучі приділяє дуже велику увагу майбутнім арбітрам, тому всі слухачі курсу матимуть шанс проявити себе й дійти до рівня арбітра Прем'єр-ліги, якщо демонструватимуть стабільний рівень суддівства.

Після фізичних тестів на учасників семінару чекала лекція на тему «Взаємодія арбітра з асистентами арбітра», також чимало часу вони присвятили англійській мові та вивченню суддівських термінів англійською.

Друга частина семінару була присвячена складанню арбітрами письмового тестування та відеотесту. Згодом заступник голови Комітету професіонального футболу ФФУ Віктор Дердо ознайомив молодих суддів із командною роботою арбітрів та їхньою взаємодією при положеннях «поза грою», а також розповів про останні зміни та доповнення до правил гри у футбол.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини