Руслан Маліновський у черговому матчі «Генка» знову відзначився ефектним голом зі штрафного

Півзахисник бельгійського «Генка» та збірної України Руслан Маліновський допоміг своєму клубу здобути перемогу на старті чемпіонату.

У першому турі чемпіонату Бельгії шахтарі здобули виїзну перемогу над «Локереном» із рахунком 4:0. Руслан Маліновський відіграв повний матч і набрав три очки за системою «гол+пас». В епізодах із першим (3-я хвилина) та четвертим (73) м'ячами українець віддавав результативні передачі на партнерів. Другий гол «Генка» (15) Руслан записав на свій рахунок, вкотре ефектно пробивши зі штрафного.

Нагадаємо, кілька днів тому Маліновський допоміг своєму клубу здобути перемогу в першому матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи, забивши у ворота «Фоли».

23.04.2024 16:00

Євро-2024. Кадри збірної України у відбірному турнірі: Руслан Маліновський

У відборі Євро-2024 півзахисник італійського «Дженоа» Русл...

20.03.2024 13:00

Руслан Маліновський: «Потрібно з перших хвилин взяти гру у свої руки, бути готовими до боротьби»

Півзахисник збірної України Руслан Маліновський поділився очікуваннями...

17.03.2024 15:43

«Дженоа» Руслана Маліновського виборов нічию в матчі чемпіонату Італії

У межах 29-го туру італійської Серії А «Дженоа» півзахисни...

10.03.2024 10:00

«Дженоа» Руслана Маліновського зазнав домашньої поразки в матчі італійської Серії А

У матчі 28-го туру італійської Серії А «Дженоа» півзахисни...