U-19: кривдник збірної України став переможцем юнацького чемпіонату Європи

У Фінляндії завершився юнацький чемпіонат Європи серед збірних U-19, тріумфатором якого стала збірна Португалії.

Сьогодні у фінальному матчі, що проходив у місті Сейнайокі, зустрілися представники групи А — команди Італії та Португалії, які минулого четверга перемогли півфіналістів з іншого квартету групового етапу — відповідно збірні Франції та України

Суперники влаштували справжній гольовий феєрверк, забивши за 120 хвилин сім м'ячів. Причому кривдники синьо-жовтих, португальці, двічі вели в рахунку (у другому таймі — 2:0) і дозволяли італійцям вирівнювати становище. Утім, останнє слово у додатковий час було саме за піренейцями. 4:3.

Нагадаємо, що за підсумками Євро-2018 (U-19) визначилися п'ять делегатів від УЄФА для участі у фінальному турнірі чемпіонату світу серед команд U-20, який відбудеться влітку 2019 року в Польщі. Ними стали Португалія, Італія, Україна, Франція та Норвегія. Збірна Польщі в якості господаря буде на турнірі шостим представником Європи.

Євро-2018 (U-19)

Фінал

Італія — Португалія — 3:4 (0:1, 2:2)

Голи: Кен (75, 76), Скамакка (107) — Жоау Філіпе (45+1, 104), Трінкао (72), П.Коррейя (109).