«Маріуполь» розпочав свій виступ у Лізі Європи з нічиєї у Швеції

Сьогодні перший український клуб стартував у єврокубках сезону-2018/2019. «Маріуполь» вийшов на континентальну арену вдруге в історії, за 14 років після свого дебюту в Європі.

Перший поєдинок зі шведським «Юргорденом» склався для підопічних Олександра Бабича загалом вдало. У першому таймі гості грамотно оборонялися та не забували про атаки, а успіх їм принесло майстерно розігране стандартне положення. Чурко подав із кутового, а Яворський влучно пробив головою. 0:1.

У другому таймі маріупольці продовжували діяти впевнено, непогано тримаючи м’яч. Але господарі все ж врятувалися від поразки у компенсований час — сенегалець Алью Баджі продавив захист гостей. А на 90+6-й хвилині азовцям пощастило, коли м’яч влучив у стійку воріт Худжамова.