Артем Радіонов: «Вікторія», незважаючи на аматорський статус, заслужено пробилася до наступного кубкового раунду»

Головний тренер «Вікторії» з Миколаївки, що в Сумській області, Артем Радіонов не приховує, що в стартовому кубковому поєдинку з тернопільською «Нивою» націлював своїх підопічних лише на перемогу:

— Наш виграш із мінімальною перевагою — 2:1 не повинен вводити в оману: ми були ближчими до того, аби забити третій м'яч, аніж суперник до того, щоб зрівняти рахунок. Переконаний, що «Вікторія», незважаючи на аматорський статус, заслужено пробилася до наступного кубкового раунду, бо ми знали сильні і вразливі місця тернопільських футболістів. Наш наступний кубковий конкурент — «Мир» із Горностаївки. Цей клуб теж виступає в другій лізі, проте за стилем гри відрізняється від «Ниви», і тому буде цікаво помірятися з ним силами.

Моїм підопічним до вподоби зустрічатися з командами, старшими за рангом, і саме кубкові баталії дарують таку можливість. Це чудова нагода збагатитися досвідом, запозичити якісь новинки. До речі, мене часто запитують, чому «Вікторія» — найсильніша аматорська команда України — не заявилася до другої ліги. Я дотримуюся точки зору керівництва нашого ФК: спочатку треба навести лад із клубною інфраструктурою, а вже потім думати про виступи на професіональному рівні…

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини