Андрій Тлумак: «Хочемо повернутися до еліти, але не збираємося жертвувати виступом у розіграші Кубка»

Своїми думками про майбутнього суперника в другому попередньому раунді Кубку України поділився головний тренер луцької «Волині» Андрій Тлумак:

— Незважаючи на те, що «Таврія Сімферополь» виступає в другій лізі, про недооцінку суперника не може бути й мови. Тим більше, що в цій команді не бракує досвідчених виконавців, особливо не треба представляти й керманича — Сергія Шевченка, професійні якості якого мені добре відомі.

Звичайно, ми обов’язково врахуємо бажання футболістів «Таврії Сімферополь» порадувати своїх уболівальників у поєдинку з командою, що посідає більш високе місце в табелі про ранги. Із власної практики пам’ятаю, яким мотивованим виходив на півфінальний кубковий матч із київським «Динамо», захищаючи ворота «Карпат», які тоді, у 2006 році, грали в першій лізі.

Тож під час підготовки до зустрічі з «Таврією Сімферополь» треба буде врахувати кожну дрібницю. Я не приховую, що у «Волині» амбітні плани. За підсумками поточного сезону ми хочемо повернутися до еліти, але задля цього не збираємося жертвувати виступом у розіграші Кубка. До того ж у нас довга лава запасних, і в усіх буде нагода проявити себе, хоча не виключено, що до закриття трансферного вікна ми підсилимося ще кількома кваліфікованими новачками.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини