Олександр Петраков: «У грі проти Франції хлопці повністю виконали нашу установку»
Головний тренер юнацької збірної України U-19 Олександр Петраков прокоментував перемогу підопічних над збірною Франції.
— Головною запорукою успіху в матчі з Францією став детальний розбір дій суперника нашим тренерським штабом, — сказав Олександр Васильович офіційному сайту ФФУ. — І важливо, що футболісти з першої до останньої хвилини діяли сконцентровано й дисципліновано. Вони повністю виконали установку на гру.

Фото uefa.com
Ми ні під кого не підлаштовуємся й нікого не копіюємо, у нашої команди є свій стиль, яким завжди славилися збірні України. Так, інколи не все виходить, але ми прагнемо до того, щоб у нас було своє обличчя.

Фото uefa.com
Що стосується наступного матчу, проти Англії, то до нього ми почали готуватися ще в роздягальні, відразу після поєдинку з французами. Це я й сказав хлопцям. Ламаного гроша буде не вартий виграш у першому матчі, якщо ми невдало зіграємо з англійцями. Потрібно забути перемогу в стартовій грі Євро. Попереду два не менш важливі поєдинки групового раунду.

Фото uefa.com
Євро-2026 (U-19): перед жеребкуванням еліт-раунду відбору юнацька збірна України потрапила до першого кошика
10 грудня відбудеться жеребкування еліт-раунду кваліфікації Євро-2026...
Дмитро Михайленко: «Усі суперники в Албанії були досить непогані, але ми знали, як грати проти кожного з них»
Тріумфально завершила кваліфікаційний раунд Євро-2026 (U-19) юнацька з...
U-19: у третьому матчі кваліфікаційного раунду Євро-2026 юнацька збірна України здолала Словаччину і з першого місця вийшла до еліт-раунду
Юнацька збірна України U-19 (гравці 2007 р. н. та молодші) провела тре...
U-19: сьогодні юнацька збірна України у кваліфікаційному раунді Євро-2026 зіграє проти Словаччини (наживо — із 15:00 на YouTube-каналі УАФ)
Сьогодні, 18 листопада юнацька збірна України U-19 (гравці 2007 р. н....