Василь Малик: «Сподіваюся, що цього разу наш кубковий шлях буде довшим»

Напередодні старту чергового розіграшу Кубка України ми поспілкувалися з головним тренером ФК «Калуш» Василем Маликом.

— Із кубковими баталіями в мене пов’язані як позитивні, так і негативні спогади, — сказав Малик. — Ще коли я захищав кольори сімферопольської «Таврії», у 1987 році ми виходили до півфіналу Кубку колишнього Радянського Союзу, де поступилися мінському «Динамо». А от очолювана мною стрийська «Скала» свої перші кубкові матчі незмінно програвала. Сподіваюся, що цю неприємну традицію пощастить виправити вже в поєдинку з «Буковиною».

— Чи все вдалося виконати в підготовчий період?

— На жаль, ми провели тільки три спаринги, ще один, із тернопільською «Нивою», не відбувся, і відчуваю, що моїм підопічним бракує ігрової практики. Та все ж головне, що ми добре попрацювали на трансферному ринку, і нині в «Калуші» на кожну позицію є по два рівноцінні виконавці. Сподіваюся, що ця конкуренція теж допомагатиме прогресувати.

— Чи відчувається в Калуші інтерес до кубкового протистояння з «Буковиною»?

— У минулому сезоні, коли «Калуш» виступав у першості України серед аматорів, на кожному з домашніх матчів було близько тисячі вболівальників. На жаль, цими днями в Калуші дощить, і не виключаю, що непогода позначиться на відвідуваності. Та все ж сподіваюся, що 400—500 глядачів прийдуть на стадіон. Ми дуже розраховуємо на їхню підтримку.

 

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини