Михайло Кополовець: «Кубок не пробачає недооцінки»

Вчора стартував перший попередній етап Кубку України. Сьогодні відбудеться решта поєдинків. Своїми думками про участь у турнірі поділився досвідчений півзахисник ФК «Минай» Михайло Кополовець:

— Коли я проводив свій найкращий період у футбольній кар’єрі, виступаючи за львівські «Карпати», на жаль, траплялися випадки, коли ми поступалися на старті розіграшу Кубка України суперникам, які посідали суттєво нижчі місця в табелі про ранги. Можливо, це відбувалося через недооцінку, що негативно позначалося на бійцівських якостях, і тому в скрутну хвилину не вдавалося схилити шальки терезів на свій бік. Знаєте, у кубкових баталій свій підтекст, тут не пробачають неповаги…

— Напевно, про ці нюанси ви вже розповіли своїм партнерам по команді. З яким настроєм «Минай» вирушає на Рівненщину, де на нього чекає протистояння з «Вересом»?

— Вважаю, що нам не пощастило з жеребом, адже доводиться грати в гостях. А тут ще виникли певні кадрові проблеми: не оговтався після травми основний воротар Дмитро Бабенко, через пошкодження не зможе допомогти капітан команди Ігор Вагін, із деякими потенційними новачками ще тільки ведуться перемовини.

З іншого боку, в «Минаї» не бракує досвідчених футболістів, і ми постараємося досягнути позитивного результату. Тим більше, що у випадку перемоги зможемо в наступному раунді приймати на своєму полі опонента з першої ліги, і це сприятиме популяризації клубу.

— Чого чекають у новому сезоні від футболістів «Миная» клубне керівництво та вболівальники?

— На цю тему з клубними босами ми ще не говорили. Але плани в нас амбітні.

 

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини