Семінар спостерігачів арбітражу: акцент на морально-етичній складовій

10—11 липня в Будинку футболу пройшли навчальні семінари спостерігачів арбітражу другої та першої ліги, а також Прем’єр-ліги.

На початку зустрічі голова Комітету арбітрів ФФУ Лучано Лучі зауважив на тому, що національна асоціація продовжує боротьбу з договірними матчами, а роль спостерігачів арбітражу є дуже важливою у виявленні подібних неприємних епізодів.

«Цей рік є вирішальним: очистка від корупції триває. У ваших руках молоде покоління, яке має стати ще більш кваліфікованим і професіональним», — відзначив голова Комітету арбітрів ФФУ.

Протягом двох днів зі спостерігачами працювали інструктори ФІФА та УЄФА, а також директор Департаменту з питань стадіонів, безпеки проведення змагань та реалізації спеціальних проектів ФФУ Іван Федоренко.

Лектори підбили підсумки роботи спостерігачів арбітражу та делегатів матчів у весняній частині змагань, а також ознайомили присутніх зі змінами та доповненнями до Правил гри-2018/2019 IFAB. Окрім того, учасники семінарів склали педагогічне тестування з правил гри та відеотест УЄФА.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини