У другому матчі другого етапу Євроліги-2018 збірна України з пляжного футболу перемогла команду Португалії

У другому поєдинку другого відбірного етапу Євроліги-2018 у Назаре збірна України з пляжного футболу вирвала перемогу в команди Португалії.

Євроліга-2018. Дивізіон А. 2 етап.

Португалія — Україна — 3:4

Голи: Гонсалвеш, Мартінс, Сантуш — Пачев, Войток, Сидоренко, Корнійчук.

Португалія: Петроні, Андраде, Коїмбра, Мартінс, Торреш, Сантуш, Тавареш, Рікардіньо, Гонсалвеш.

Україна: Сидоренко, Гладченко, Войток, Макеєв, Борсук, Пачев, Медвідь, Корнійчук, Глуцький, Щериця.

Після прикрої поразки на португальському відбірному етапі Євроліги в матчі проти збірної Іспанії (6:6, по пенальті — 3:4)  підопічні Євгена Варениці сьогодні зустрічалися з господарями турніру. Вочевидь, синьо-жовті зібралися й відкрили рахунок вже на 8-й хвилині першого періоду. Утім, за чотири хвилини португальці зусиллями Жоао Гонсалвеша зуміли відігратися. І все ж перша 12-хвилинка залишилася за підопічними Євгена Варениці. Максим Войток за секунду до перерви вивів українців уперед — 2:1.

Фото beachsoccer.org.ua

Другий період також залишився за збірною України. На голи Віталія Сидоренка та Олександра Корнійчука португальська команда спромоглася відповісти лише м'ячем Леонардо Мартінса. В останній третині гри підопічні Маріо Нарсізо відчайдушно намагалися відігратися, але змогли лише скоротити відставання від нашої команди. Гол з пенальті на свій рахунок записав Джордан Сантуш. У підсумку 4:3 — вкрай важлива для збірної України перемога.

В іншому матчі нашої групи збірна Іспанії з рахунком 4:0 перемогла Туреччину. Таким чином, після двох турів відбірного етапу в Назаре збірна України посідає друге місце, випереджаючи Португалію за додатковими показниками. Загалом в турнірі за підсумками двох етапів вона має 10 пунктів, що дозволить у вересні на Сардинії виступити у Суперфіналі Євроліги-2018.

І В В+ Вп П М О
1. Іспанія 2 1 0 1 0 10—6 4
2. Україна 2 1 0 0 1 10—9 3
3. Португалія 2 1 0 0 1 8—7 3
4. Туреччина 2 0 0 0 2 3—9 0

Завтра синьо-жовті проведуть свій третій поєдинок на цьому відбірному етапі. О 18.30 за київським часом Україна розпочне матч із Туреччиною.

11.04.2024 10:00

Збірна України з пляжного футболу піднялася на одну сходинку у світовому рейтингу

Всесвітня організація пляжного футболу (BSWW) оновила рейтинг чоловічи...

14.03.2024 12:00