Хачеріді та Шахов зіграли у складі грецького ПАОКу проти «Андерлехта»

Український захисник, кандидат до національної збірної Євген Хачеріді дебютував у складі грецького ПАОКу в товариському поєдинку проти бельгійського «Андерлехта».

Грецький ПАОК у рамках підготовки до наступного сезону зіграв товариський матч проти третьої команди бельгійського вищого дивізіону — «Андерлехта». Українець Євген Хачеріді вийшов у стартовому складі свого нового клубу і провів на полі 45 хвилин. У другому таймі на заміну вийшов інший український легіонер ПАОКу — півзахисник Євген Шахов.

Результативними діями українці не відзначилися, а сам матч завершився бойовою нічиєю — 2:2. Відзначимо, що у другій половині гри у складі бельгійців з'явився Євген Макаренко, який у міжсезоння перейшов до «Андерлехта» із «Кортрейка».

26.09.2018 22:57

ПАОК з Євгеном Хачеріді у складі не зміг здобути перемогу на старті Кубку Греції

У стартовому матчі групового раунду Кубку Греції ПАОК не зміг здобути...

07.09.2018 17:22