Паралімпійська збірна України перед чемпіонатом Європи виграла міжнародний турнір

Команда вітчизняних футболістів з наслідками дитячого церебрального паралічу продовжує підготовку до континентальної першості.

На міжнародному турнірі в австрійському Лафамюнді, який проходив 15—25 червня, паралімпійська збірна України стала переможцем, повідомляє Національний комітет спорту інвалідів України. Суперниками синьо-жовтих були команди Італії, Німеччини, Ірландії та Австрії.

На змаганнях наша збірна виступила у наступному складі: Антон Балакай, Сергій Беденок, Іван Доненко, Іван Шкварло, Тарас Дутко, Едгар Каграманян, Артем Красильников, Богдан Кулинич, Олег Лень, Дмитро Молодцов, Віталій Романчук, Костянтин Симашко, Віталій Трушев, Артем Шеремет, Станіслав Подольський, Сергій Зінченко.

Паралімпійська збірна України продовжує підготовку до чемпіонату Європи, який пройде з 22 липня по 6 серпня 2018 року в Голландії. Згідно з жеребкуванням турніру синьо-жовті потрапили до групи В, де зіграють проти Англії, Росії, Фінляндії та Іспанії.

Група А: Голландія, Ірландія, Північна Ірландія, Данія, Німеччина.

Група В: Україна, Англія, Росія, Фінляндія, Іспанія.

Зазначимо, що паралімпійська збірна України п’ять разів ставала чемпіоном Європи (1999, 2002, 2006, 2010, 2014), у тому числі перемігши на останньому континентальному форумі в Португалії.

Додамо, що кілька днів тому путівку на чемпіонат Європи здобула дефлімпійська збірна України. Як повідомляє Асоціація футболу інвалідів України, вітчизняні гравці з вадами слуху стали першими у відбірному турнірі, впевнено перемігши команди Іспанії (4:0) та Данії (7:0).

Дефлімпійський чемпіонат Європи відбудеться у Греції влітку 2019 року.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини