Збірна України з пляжного футболу стала переможцем своєї групи на відбірному етапі Євроліги-2018 у Баку

У заключному поєдинку першого відбірного етапу Євроліги-2018 у Баку збірна України з пляжного футболу перемогла команду Німеччини.

Євроліга-2018. Дивізіон А. 1 етап. Група 2

Україна — Німеччина — 4:3

Голи: Пачев (2), Щериця, Корнійчук — Вейрау, Бірман (2).

Україна: Сидоренко, Гладченко, Войток, Макеєв, Борсук, Пачев, Медвідь, Корнійчук, Глуцький, Щериця.

Німеччина: Пенке, Ебенер, Енгельгардт, Кніллер, Бірман, Ніссляйн, Вейрау, Тюрк, Корнер, Метцер.

Після двох перемог на відбірному етапі Євроліги в Азербайджані, над командами Швейцарії та Італії, в останньому матчі в Баку збірна України з пляжного футболу зустрічалася з аутсайдером групи 2 — Німеччиною. Однак аутсайдер цей виявився лише номінальним, адже захопив ініціативу з перших хвилин зустрічі. А на 5-й хвилині німці взагалі вийшли вперед. Влучним ударом відзначився Саша Вейрау.

Українська збірна, втім, зробила висновки з невдалого початку матчу і різко додала. Наприкінці першої третини поєдинку Роман Пачев відновив рівновагу, а на початку другої Юрій Щериця забив другий м'яч у ворота німецької команди. 2:1. Однак не встигли підопічні Євгена Варениці відсвяткувати успіх, як Крістіан Бірман знову встановив паритет — 2:2.

У третьому періоді суперники спочатку обмінялися м'ячами. У складі синьо-жовтих відзначився Олександр Корнійчук, для якого цей гол став п'ятим на турнірі. За збірну Німеччини дубль оформив Крістіан Бірман. 3:3. Але, на відміну від учорашнього дня, до додаткового часу, а тим більше до серії пенальті справа не дійшла. За дві хвилини до фінального свистка Роман Пачев приніс  українцям перемогу — 4:3.

В іншому сьогоднішньому поєдинку в нашій групі збірна Швейцарії завдала нищівної поразки італійцям — 7:1. Таким чином, збірна України стала переможцем групи 2 Дивізіону А першого відбірного етапу Євроліги-2018 і зробила вагому заявку на вихід до Суперфіналу, який відбудеться в Італії.

І В В+ Вп П М О
1. Україна 3 2 0 1 0 11—9 7
2. Швейцарія 3 2 0 0 1 21—8 6
3. Італія 3 1 0 0 2 6—9 3
4. Німеччина 3 0 0 0 3 5—17 0

Примітка. І — ігри, В — виграші, В+ — виграші у додатковий час, Вп — виграші по пенальті, П — поразки, М — м'ячі, О — очки.

Другий етап відбору Євроліги-2018 підопічні Євгена Варениці проведуть 6-8 липня в португальському містечку Назаре. Суперниками синьо-жовтих будуть збірні Португалії, Іспанії та Туреччини.

11.04.2024 10:00

Збірна України з пляжного футболу піднялася на одну сходинку у світовому рейтингу

Всесвітня організація пляжного футболу (BSWW) оновила рейтинг чоловічи...

14.03.2024 12:00