Збірна України з пляжного футболу з перемоги розпочала відбірний етап Євроліги-2018

У стартовому поєдинку першого відбірного етапу Євроліги-2018 у Баку збірна України з пляжного футболу перемогла команду Швейцарії з рахунком 5:4.

Євроліга-2018. Дивізіон А. 1 етап. Група 2

Швейцарія — Україна — 4:5

Голи: Борер (2), Отт (2) — Сидоренко, Медвідь, Корнійчук (3).

Швейцарія: Шталдер, В. Яггі, Борер, Вердер, Мицев, Спакка, М. Яггі, Станкович, Отт, Ходдл.

Україна: Сидоренко, Гладченко, Войток, Макеєв, Борсук, Пачев, Медвідь, Корнійчук, Глуцький, Щериця.

Підопічні Євгена Варениці чудово розпочали свій стартовий поєдинок на бакинському відбірному етапі Євроліги проти збірної Швейцарії. Вже на другій хвилині гри Олександр Корнійчук розписався у воротах швейцарців. Однак суперник не знітився і вже у першому періоді не тільки відновив рівновагу, але й вийшов уперед за рахунок дубля Філіппа Борера.

У другому періоді на голи Дмитра Медвідя та Олександра Корнійчука швейцарська команда відповіла м'ячем Ноеля Отта – 3:3. У третій частині гри синьо-жовті знову зробили ривок. Спочатку мети досяг удар нашого воротаря Віталія Сидоренка, а ще за п'ять хвилин хет-трик у цій зустрічі оформив Олександр Корнійчук. Все, на що спромоглися швейцарці, — скоротити відставання у рахунку після удару знов-таки Ноеля Отта. Отже, 5:4 — Україна перемогла сьому команду світового рейтингу.

У другому матчі в нашій групі збірна Італії з рахунком 3:0 перемогла команду Німеччини. Отже, після першого дня змагань Україна та Італія мають по три очки, а Німеччина та Швейцарія – жодного.

Завтра підопічні Євгена Варениці зіграють з італійцями. Початок зустрічі о 16:15 за київським часом.

14.03.2024 12:00