ДЮФЛУ: золоті нагороди чемпіонату України U-16 вибороло київське «Динамо»

Відбулися вирішальні поєдинки фінального турніру Дитячо-юнацької футбольної ліги у віковій категорії U-16.

Бронзові нагороди здобули гравці «Дніпра», а у вирішальному поєдинку у результативній та видовищній грі сильнішими виявилися київські динамівці.

Перший тайм залишився за «Шахтарем», який зумів відкрити рахунок та втримати перевагу до перерви. Однак у другому таймі підопічні Сергія Беженара та Артема Яшкіна не тільки зрівняли рахунок, а й вийшли вперед. Голами відзначилися Бражко, Здирко та Близниченко.

Гірники не збиралися здаватися и зуміли знову відновити рівновагу, зробивши рахунок 3:3. Але останнє слово залишилося за біло-синіми. Віктор Блізніченко чудовим ударом з лінії карного майданчика оформив дубль, забивши переможний для «Динамо» м’яч.

Чемпіонат ДЮФЛУ серед команд U-16 (Запоріжжя)

22 червня

Матч за третє місце

ДЮСШ-15 (Київ) — «Дніпро» (Дніпро) — 2:4

Голи: Кучерявий (34, 80+1, з пенальті) — Волинець (11, 60), Бутіч (44), Файдор (73, з пенальті).

Фінал

«Динамо» —  «Шахтар» —  4:3

Голи: Бражко (54), Здирко (59), Блізніченко (64, 76) — Авдєєв (32), Емере (65), Судаков (74, з пенальті).

«Динамо»: Слуцький, Скорко, Забарний, Вівчаренко, Кузик, Глушач, Железняк (Бражко, 47), Кулаковський, Близниченко, Ісадченко, Здирко (Гук, 72).

«Шахтар»: Турбаєвський, Авдєєв, Шиш, Емере, Савченко, Алізаде (Кобилянський, 56), Егбуджуо, Судаков, В`юннік, Абдуллаєв (Світюха, 20), Гончарук.

Лауреатами у номінаціях за підсумками фінального турніру визнано:

кращий воротар — Олексій Слуцький («Динамо»);

кращий захисник — Дмитро Авдєєв («Шахтар»);

кращий півзахисник — Максим Кучерявий (ДЮСШ-15);

кращий нападник — Валентин Рубчинський («Дніпро»);

кращий гравець — Віктор Блізніченко («Динамо»).

Додамо, що в церемонії нагородження призерів та лауреатів взяв участь голова Федерації футболу Запорізької області та голова обласної ради Віктор Межейко.

16.03.2024 13:07

Кубок ДЮФЛУ-2024 серед команд U-16: переможцем турніру став львівський «Рух»

Сьогодні, 16 березня визначився володар Зимового кубка Дитячо-юнацької...

10.03.2024 14:02

Кубок ДЮФЛУ-2024 серед команд U-16: трофей розіграють «Динамо» та «Рух»

Зіграно матчі 1/2 фіналу Кубку Дитячо-юнацької футбольної ліги України...

04.11.2023 14:05

21 український тренер отримав С-ліцензії УЄФА

Завершилося навчання в черговій, п’ятій за ліком, навчальній гру...

30.06.2023 14:03

Кубок ДЮФЛУ-2023: відбулися фінальні матчі в чотирьох вікових категоріях (оновлено)

24-го та 25 червня на базі «Княжа-Арена» в с. Щасливе відб...