Дівоча збірна України WU-15 розгромила команду з Івано-Франківська

19 червня в рамках навчально-тренувального збору дівоча збірна України до 15-ти років провела свій другий контрольний поєдинок.

Цього разу підопічним Сергія Сапронова на стадіоні Вістовій протистояла команда івано-франківської ДЮСШ № 3. Гідного опору суперниці вчинити не змогли і поступилися з рахунком 0:6.

Ще у першій половині гри завдяки дублю Інни Глущенко та одному м’ячу від Марії-Амель Талеб синьо-жовті впевнено повели у рахунку — 3:0.

Другий тайм розстановку сил на полі не змінив, і збірна забила ще тричі: хет-трик оформила Глущенко, другий свій м’яч у цій зустрічі забила Талеб, а на 48-й хвилині своє прізвище у протокол матчу вписала Софія Кисляк.

Товариський матч

Україна (WU-15) — ДЮСШ № 3 (Івано-Франківськ) — 6:0 (3:0)

Україна (стартовий склад): Шевченко, Шепелєва, Горн, Левченко, Логвінова, Гончарук, Головіна, Довганик, Чередніченко, Талеб, Глущенко.

Голи: Глущенко (5, 9, 50), Талеб (31, 37), Кисляк (48, вийшла на заміну).

07.02.2024 16:03