Прем'єр-ліга: графік виходу команд із відпусток та плани підготовки перед новим сезоном

Новий сезон стартує матчем за Суперкубок України, в якому 21 липня в Одесі зійдуться чемпіон УПЛ, «Шахтар». та срібний призер — «Динамо». Однак із відпустки українські гранди вийдуть далеко не першими.

Першим із представників УПЛ із відпустки 11 червня вийде новачок ліги — ФК «Львів», який посяде в елітному дивізіоні місце «Вереса». Львів'яни планують готуватися до старту недалеко від рідної домівки, у Славському.

14 червня розпочнуть підготовку «Олександрія» та «Карпати». При цьому обидва колективи запланували в тому числі й закордонні збори. Команда Володимира Шарана до 24 червня буде готуватися вдома, а 25-го числа вирушить до Болгарії, звідки повернеться 9 липня. «Карпати» до 4 липня планують тренуватися в рідних стінах, а 6-го візьмуть курс на Польщу, де проведуть тижневий збір.

15 червня зберуться разом чемпіони першої ліги минулого сезону — футболісти «Арсеналу-Київ». «Каноніри» за кордон вирішили не їхати й розбили свою підготовку до старту в УПЛ на два етапи в рідних стінах. На наступний день після киян з відпустки вийде «Ворскла», але Василь Сачко після перших тренувань у Полтаві запропонує підопічним збір у Словенії (із 29 червня по 11 липня).

Відразу три представники України в єврокубках — «Зоря», «Шахтар» і «Маріуполь» — вийдуть із відпустки в один день, 18 червня. «Шахтар» після медогляду і двох днів тренувань поїде на збір до Німеччини, де пробуде до 30 червня. Потім із 3-го по 12 липня Паулу Фонсека готуватиме своїх підопічних до сезону на зборах в Австрії. «Зоря» до 29 червня планує дислокуватися в Запоріжжі, а з 1-го по 14 липня на луганчан чекають насичені тренування в горах Словенії. Що стосується маріупольців, то перший етап підготовки до сезону, до початку липня, вони точно проводитимуть у рідних стінах.

На наступний день після «Шахтаря» (19 червня) зберуться разом футболісти київського «Динамо». Команда Олександра Хацкевича до 30 червня проводитиме збір у Києві, а 1 липня візьме курс на добре знайому для себе Австрію, де пробуде до 14 липня.

20 червня з відпустки вийдуть два колективи-дебютанти Прем'єр-ліги — «Полтава» та «Десна». Полтавчани, як і чернігівці, розбили підготовку на два етапи, але обидва проведуть, імовірно, у рідних стінах.

Останніми, 21 червня, з відпустки повернуться гравці «Олімпіка». Роман Санжар спочатку готуватиме команду до чемпіонату в Києві (до 1 липня), а потім на два тижні відвезе своїх підопічних до Харкова.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини