Євро-2019 з футзалу серед жінок: збірна України ввійшла до числа 23-х команд-учасниць

Жіноча збірна України з футзалу готується виступити у кваліфікації дебютного чемпіонату Європи, яка пройде у серпні-вересні.

Минулого року УЄФА оголосив про проведення першого офіційного футзального турніру серед жіночих збірних, фінальна стадія якого за участю чотирьох найсильніших команд буде проводитися кожні два роки. Перший розіграш відбудеться в лютому 2019-го і пройде на майданчику однієї з чотирьох команд, які потраплять до фінальної частини.

У дебютній континентальній першості серед жінок візьмуть участь 23 збірні, а жеребкування кваліфікації відбудеться вже 5 липня. Формат відбірного турніру, який складатиметься з попереднього та основного раундів, буде підтверджений перед жеребкуванням, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Учасники: Білорусь, Бельгія, Вірменія, Голландія, Іспанія, Італія, Казахстан, Литва, Молдова, Північна Ірландія, Польща, Португалія, Росія, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Україна, Фінляндія, Хорватія, Чехія, Швеція.

Календар

2018 рік

Жеребкування кваліфікації: 5 липня, Ньйон.

Попередній раунд кваліфікації: 21—26 серпня.

Основний раунд кваліфікації: 11—16 вересня.

Жеребкування фінальної стадії: поки не визначено.

2019 рік

Фінальна стадія: 14—17 лютого.

Нагадаємо, що в рамках підготовки до кваліфікації Євро-2019 на 20-і числа червня тренерським штабом збірної України заплановані два виїзні спаринги з Італією. Представники суперника підтвердили, що зустрічі відбудуться в Римі.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини