Суперник у Лізі націй. Збірна Словаччини поступилася у товариському матчі команді Марокко

Збірна Словаччини, яка є суперником України у груповому турнірі Ліги націй, програла у товариському поєдинку марокканцям.

Перемогу недавньому супротивнику підопічних Андрія Шевченка приніс удар колишнього динамівця Києва Юнеса Беланда. На 74-й хвилині він пробив із лінії штрафного майданчика словаків, і їхній голкіпер Мартін Шулла не впорався з цим ударом.

До цього команди вже в другому таймі обмінялися м’ячами. На 59-й хвилині Ян Грегуш вивів словаків уперед, а за п’ять хвилин Аюб Ель-Каабі відновив рівновагу.

Отже, 1:2 — поразка збірної Словаччини, яка свій наступний товариський поєдинок проведе 5 вересня проти команди Данії.

Товариський матч. Національні збірні

Словаччина — Марокко — 1:2 (0:0)

Голи: Грегуш (59) — Ель-Каабі (64), Беланда (74).

Збірна Словаччини: Шулла, Секулич, Шкриньяр, Губочан (Вальєнт, 79), Шатка, Куцка (Пачінда, 46), Дуда, Гамшик (Грегуш, 46), Грошовський, Мак, Дюриш.

Збірна Марокко: Буну, Хакімі, Менділ (Аріт, 46), Бенатія, Саїсс (Да Кошта, 46), Зійех (Карсела-Гонсалес, 75), Аль-Ахмаді (Беннассер, 83), Беланда, Буссуфа (Фаджр, 76), Бутаїб, Амрабат.

Арбітр: Ліонель Тшуді (Швейцарія).

Попереджені: Шкриньяр (43) — Буссуфа (41), Фаджр (81).

4 червня. Женева.

04.04.2024 11:00

Рейтинг ФІФА. Національна збірна України піднялася на 22-ге місце

ФІФА оновила рейтинг національних збірних, в якому Україна п...

26.03.2024 22:52

Ліга націй-2024/2025. Суперник збірної України переграв команду Олександра Петракова

Суперник збірної України у групі В1 розіграшу Ліги націй сезону-2024/2...

25.03.2024 22:00