Албанія — Україна: усе найцікавіше в день матчу

Сьогодні у французькому Евіані на стадіоні «Каміль Фурньє» відбудеться товариська зустріч Албанія — Україна (початок — о 17.00 за київським часом).

Фото Олександра Гливинського

Стартовий склад збірної України: 99. Лунін, 14. Соболь, 5. Бурда, 28. Кривцов, 2. Бутко, 8. Маліновський, 17. Зінченко, 11. Марлос, 10. Коноплянка, 7. Ярмоленко, 41. Бєсєдін.

У запасі залишилися: 1. Бойко, 4. Матвієнко, 9. Селезньов, 16. Сидорчук, 18. Шабанов, 19. Лук’янчук, 20. Караваєв, 22. Коваленко, 40. Шапаренко.

Фото Олександра Гливинського

Наша команда вже вирушила на стадіон...

Фото Олександра Гливинського

Команда вирушить на поєдинок за годину й п’ять хвилин до його початку. Час у дорозі — п’ять хвилин. А такий вигляд мають невеличкі роздягальні на арені «Каміль Фурньє»…

Фото Олександра Гливинського

Транслювати поєдинок будуть дев’ять телевізійних камер: дві розташовані за воротами й сім — на трибунах.

Фото fff.fr

На сьогоднішньому товариському поєдинку буде працювати інтернаціональна бригада арбітрів на чолі із 29-річним французом Франсуа Летексьє.

Фото Олександра Гливинського

Далі у наших хлопців був запланований ранній обід...

Фото Павла Кубанова

Фото Олександра Гливинського

Наша команда здійснила традиційну передматчеву прогулянку.

Фото Павла Кубанова

У матчі проти Марокко у збірній України дебютували Микита Бурда та Микола Шапаренко. Сьогодні у грі з Албанією може статися шістнадцятий дебют футболіста національної команди під орудою Андрія Шевченка. Йдеться про захисника Павла Лук’янчука.

 

Фото Павла Кубанова

Доброго дня! Варто, напевно, нагадати, що дізнатися, як купити квитки на сьогоднішній матч, усе ще можна тут, а сама зустріч пройде на стадіоні, де наша національная команда тренується кожного дня у Франції.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини